Wacker Neuson WL95

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL95

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL95

Svoris10300 kg
Keliamoji galia6529 kg
Išvertimo aukštis2860 kg
Variklio galia100 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL95“

Frontalinis krautuvas „Wacker Neuson WL95“ – tai nauja eksploatacinių savybių klasė, kuri pasižymi dar didesne išvertimo ir traukos jėgomis. Šis krautuvoas suteiks operatoriui maksimalų darbo komfortą dėka didelės kabinos. Labai tvirta, galinga krovimo rankos konstrukcija, kuri leidžia greitai ir efektyviai tvarkyti net ir labai sunkius krovinius. Visas elektrines tvirtinimo įrankių funkcijas galima valdyti vairalazde, kas padidina efektyvumą ir leidžia greičiau atlikti veiksmus.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 10300 kg
Maksimali keliamoji galia 6529 kg
Maksimalus išvertimo aukštis 2860 mm
Variklio gamintojas Deutz
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 100 kW
Variklio sūkiai 2300 rpm
Variklio darbinis slėgis 3621 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 180 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 250 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 40 km/val
Kuro bako talpa 140 l
Padangų dydis 405/70R18''

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
DAUGIAKRYPTĖ ŠARNYRINĖ JUNGTIS Šarnyrinis sujungimas ir galinė ašies švytuoklė užtikrina optimalų manevringumą bet kurioje situacijoje. Vairavimo kampas didesnis nei 40 laipsnių, apsisukimo ratas virš padangų yra 4,90 m, o vidinis spindulys siekia net 2,45 m.
LENGVA PRIEIGA PRIE APTARNAVIMO MAZGŲ „WL95“ įrengta pusiau paverčiama kabina, kurios visi gaubtai lengvai prieinami, o sparnai nuimami. Greitai ir lengvai pasieksite variklį, hidraulinę ir elektros sistemas.
SKAITMENINIS EKRANAS – VISKAS PRIEŠ AKIS Operatorius nuolat gali stebėti visas aktyvias funkcijas – diferencialo blokavimą, nuolatinės valdymo grandinės veikimą, temperatūrą, kuro lygį ir netgi krautuvo darbo valandas.
ATRASKITE ĮVAIROVĘ SU DAUG SKIRTINGŲ ĮRANKIŲ Hidraulinė greito keitimo sistema užtikrina didesnį našumą ir efektyvumą kartu su daugybe skirtingų padargų, todėl „WL95“ tampa daugiafunkcine priemone įvairiausiems darbams.