Apie mus

Susipažinkite su mūsų kompanija

UAB „VL Rental“  teikia visas statybinės, pramonės ir žemės ūkio technikos nuomos, jos pardavimo bei serviso paslaugas. Siūlome platų smulkios technikos spektrą nuo atskėlimo plaktukų iki volų, taip pat net ir išrankiausias klientas visada ras reikiamą įrangą renkantis iš stambios technikos pasiūlos, kurią sudaro nuo mini ekskavatorių iki galingų teleskopinių krautuvų.

Pastaruoju metu „Adampolis Rental“ ypač didelį dėmesį skiria statybinės ir žemės ūkio technikos paslaugų vystymui.  Bendrovė nuolat vykdo plėtros programą – šiuo metu įmonė turi užmezgusi santykius su dar keliais prekiniais ženklais dėl jų atstovavimo šalyje.

Sėkmingos patirties ir patenkintų klientų dėka esame oficialus „Dieci” ir „Wacker Neuson” atstovas statybos, pramonės bei žemės ūkio sektoriuose.

 

Atstovaujami prekės ženklai
WACKER NEUSON

Tarptautinė Vokietijos įmonė savo veiklą pradėjo 1848 metais ir gyvuoja jau daugiau nei 160 metų. Wacker Neuson visame pasaulyje gerai žinoma kaip viena iš lyderių statybinės technikos gamintojų visame pasaulyje.

„Wacker Neuson” specializuojasi smulkios techninės įrangoje, kurią sudaro vibroplūktuvai, plaktukai, vibroplokštės, pjovimo įrankiai, vidiniai ir išoriniai vibratoriai bei kita įranga. Siekdami patenkinti klientų poreikius savo asortimentą plečia gamindami kompaktišką stambią techniką, ekskavatorius, frontalinius, teleskopinius krautuvus, savivarčius, skirtą sudėtingesniems statyboms darbams.

DIECI

„Dieci“ savo veiklą pradėjo 1962 m. projektuodama ir kurdama betono maišykles, tačiau vėliau pradėjo specilializuotis teleskopinių krautuvų gamyboje ir tapo vieni pirmųjų šių krautuvų asortimentą kuriančių gamintojų Europoje.

Dabar „Dieci“ – vienas didžiausių pasaulinių lyderių prekiaujanti teleskopiniais, frontaliniais, betono maišyklėmis, savivarčiais skirtais statybos ir žemės ūkio sektoriams. Daugiau nei prieš 55 metus Italijos įmonė sukūrė pasaulinę infrastruktūrą, kurios asortimentą šiandien apima net 143 skirtingų modelių įvairių krautuvų.

REIKALINGA IŠSAMENSĖ INFORMACIJA?
Atsiųskite mums žinutę ir mes su Jumis susisieksime.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku