Servisas

Serviso teikiamos paslaugos

Atliekame visas statybinės, pramonės ir žemės ūkio technikos (teleskopinių, frontalinių krautuvų, ekskavatorių, traktorių) aptarnavimo bei serviso paslaugas.

Servise įrengtos visos reikalingos darbo zonos – metalo apdirbimo, jėgos agregatų, hidraulinės įrangos surinkimo ir išrinkimo, hidraulinių žarnų montavimo, smulkiosios technikos, tepalų bei ekploatacinių skysčių priežiūros zonos, kurių dėka Jūsų technikai bus suteikta profesionali patikra.

Mūsų specialistai dirba Jums – 24 valandas per parą. Mobili ADAMPOLIS RENTAL serviso komanda su savo diagnostikos ir serviso įranga gali atvykti pas klientą. O visas sezono metu reikalingiausias atsargines dalis keičiame tiesiog vietoje.

Kviečiame turimą techniką pasitikrinti mūsų serviso dirbtuvėse!

Turite klausimų? Susisiekite su mumis:

Servisas: 8 640 76767 

Detalių užsakymas: 8 655 49789

 

Serviso paslaugos
TECHNINIS APTARNAVIMAS

Techninio aptarnavimo metu patyrę specialistai užtikrina greitą, efektyvų tepalų, filtrų bei eksploatacinių detalių keitimą.

AGREGATŲ KEITIMAS

Esant poreikiui serviso darbuotojai pasiruošę operatyviai išspręsti gedimus, susijusius su variklio, tiltų, strėlės ar kėbulo dalimis.

HIDRAULINĖS SISTEMOS DIAGNOSTIKA IR REMONTAS

Hidraulinės sistemos diagnostikos metu mūsų specialistai padės Jums identifikuoti sistemos arba atskiro agregato gedimą. Pašalins smulkius ar rimtesnius gedimus tiesiog vietoje. Galime pagaminti, suremontuoti ar pakeisti žarnas bei jų antgalius, hidraulines spynas.

VAŽIUOKLĖS REMONTAS

Serviso komanda specializuojasi tiltų, guolių, riebokšlių, reduktorių remonte ir dirba tik su aukštos kokybės “Dana Spicer” gamintojo tiltų dalimis.

CAT KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA

Naudojant CAT diagnostinę įrangą specialistai gali atlikti teleskopinių, frontalinių krautuvų bei ekskavatorių funkcijų testavimą diagnozuodami esmines klaidas.

ADBLUE KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA

Pasitelkiant šią kompiuterinę diagnostiką serviso specialistai greitai ir lengvai nustato Iveco, FTP variklių AdBlue sistemos gedimus.

DPF KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA

Padėsime diagnozuoti Kubota variklio funkcijų sutrikimus ir juos suremontuosime.

TECHNIKOS IŠORINIS PLOVIMAS

Greitai ir efektyviai atliekame plovimo paslaugą naudodami tik itin aukšto spaudimo vandens įrenginius bei specialias chemines priemones skirtas krautuvų ir ekskavatorių priežiūrai.

DIECI IR WACKER NEUSON TECHNIKOS APTARNAVIMAS

Atliekame Dieci ar Wacker Neuson technikos priežiūros, diagnostikos, remonto darbus garantiniu bei pogarantiniu laikotarpiu.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku