Wacker Neuson WL70

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL70

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL70

Svoris:7140 kg
Keliamoji galia4762 kg
Išvertimo aukštis2840 mm
Variklio galia:55,4 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL70“

Dėl naujausios variklio technologijos, atitinkančios naujausius išmetamųjų teršalų išmetimo standartus, frontalinis krautuvas „WL70“ siūlo ypač efektyvų, tačiau kartu ir galingą variklį, kuris padaro ratinį krautuvą veikiančia jėgaine. Labai tvirta, galinga krovimo rankos konstrukcija, kuri leidžia greitai ir efektyviai tvarkyti net ir labai sunkius krovinius. Visas elektrines tvirtinimo įrankių funkcijas galima valdyti vairalazde, kas padidina efektyvumą ir leidžia greičiau atlikti veiksmus.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 7140 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 4762 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 4254 kg
Maksimaulus išvertimo aukštis 2840 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 55,4 kW
Variklio sūkiai 2200 rpm
Variklio darbinis slėgis 3400 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 150 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 210 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 30 km/val
Kuro bako talpa 105 l
Padangų dydis 405/70R18''

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
DIFERENCIALINIS UŽRAKTAS 25 % diferencialo blokavimas prireikus suteikia maksimalią bei nuolatinę sukibimo ir traukos jėgą net ir sunkiomis važiavimo sąlygomis. Dėka šio užrakto sumažinamas padangų nusidėvėjimas.
DU KĖLIMO CILINDRAI Siekiant dar didesnio pakrovimo sistemos stabilumo, "WL54" krautuvas yra su dviem kėlimo cilindrais, kurios dėka hidraulinė galia yra optimaliai nukreipta į krovimo mechanizmą.
PRECIZIŠKO PRIVAŽIAVIMO PEDALAS Išlieka visa hidraulikos galia ir tuo pačiu sumažinamas važiavimo greitis: per preciziško privažiavimo stabdžių pedalo galite reguliuoti tiek mechaninį, tiek hidraulinį stabdymą. Mažesnis darbinių stabdžių nusidėvėjimas ir optimalus variklio galios paskirstymas.
INTUITYVI DARBINĖ KONCEPCIJA Darbo rėžimus galima, išsaugoti ir atkurti tiesiog paspaudžiant mygtuką - hidraulinės alyvos srauto greitį, nepertraukiamą hidraulinių priedų įrankių funkciją ir dar daugiau.
DAUGIAKRYPTĖ ŠARNYRINĖ JUNGTIS Geriausio įmanomo stabilumo ir manevringumo garantija. Dėl šarnyrinės jungties visi keturi ratai nuolat kontaktuoja su žeme ir mašina juda maksimaliai sukibdama, nepraranda manevringumo.
LENGVA PRIEIGA PRIE APTARNAVIMO MAZGŲ Paverčiama kabina leidžia greitai ir lengvai pasiekti variklį, hidraulinę sistemą ir elektros sistemą. Variklio gaubtą galima atidaryti akimirksniu, kad būtų galima pasiekti hidraulinės alyvos baką, oro siurblį ir filtrus, variklio alyvos įpilimo dangtelį, tepalo matuoklį ir aušinimo skysčio bakelį.