Wacker Neuson WL70

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL70

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL70

Svoris7140 kg
Keliamoji galia4762 kg
Išvertimo aukštis2840 mm
Variklio galia55,4 kW

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.

Kaina nuo
30 €*„WACKER NUESON WL70“

Dėl naujausios variklio technologijos, atitinkančios naujausius išmetamųjų teršalų išmetimo standartus, frontalinis krautuvas „WL70“ siūlo ypač efektyvų, tačiau kartu ir galingą variklį, kuris padaro ratinį krautuvą veikiančia jėgaine. Labai tvirta, galinga krovimo rankos konstrukcija, kuri leidžia greitai ir efektyviai tvarkyti net ir labai sunkius krovinius. Visas elektrines tvirtinimo įrankių funkcijas galima valdyti vairalazde, kas padidina efektyvumą ir leidžia greičiau atlikti veiksmus.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 7140 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 4762 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 4254 kg
Maksimalus išvertimo aukštis 2840 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 55,4 kW
Variklio sūkiai 2200 rpm
Variklio darbinis slėgis 3400 cm³
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 150 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 210 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 105 l
Maksimalus greitis 30 km/val
Padangų dydis 405/70R18''

Papildomos sąlygos

*Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.

Ypatybės ir pranašumai
DIFERENCIALINIS UŽRAKTAS 25 % diferencialo blokavimas prireikus suteikia maksimalią bei nuolatinę sukibimo ir traukos jėgą net ir sunkiomis važiavimo sąlygomis. Dėka šio užrakto sumažinamas padangų nusidėvėjimas.
DU KĖLIMO CILINDRAI Siekiant dar didesnio pakrovimo sistemos stabilumo, "WL54" krautuvas yra su dviem kėlimo cilindrais, kurios dėka hidraulinė galia yra optimaliai nukreipta į krovimo mechanizmą.
PRECIZIŠKO PRIVAŽIAVIMO PEDALAS Išlieka visa hidraulikos galia ir tuo pačiu sumažinamas važiavimo greitis: per preciziško privažiavimo stabdžių pedalo galite reguliuoti tiek mechaninį, tiek hidraulinį stabdymą. Mažesnis darbinių stabdžių nusidėvėjimas ir optimalus variklio galios paskirstymas.
INTUITYVI DARBINĖ KONCEPCIJA Darbo rėžimus galima, išsaugoti ir atkurti tiesiog paspaudžiant mygtuką - hidraulinės alyvos srauto greitį, nepertraukiamą hidraulinių priedų įrankių funkciją ir dar daugiau.
DAUGIAKRYPTĖ ŠARNYRINĖ JUNGTIS Geriausio įmanomo stabilumo ir manevringumo garantija. Dėl šarnyrinės jungties visi keturi ratai nuolat kontaktuoja su žeme ir mašina juda maksimaliai sukibdama, nepraranda manevringumo.
LENGVA PRIEIGA PRIE APTARNAVIMO MAZGŲ Paverčiama kabina leidžia greitai ir lengvai pasiekti variklį, hidraulinę sistemą ir elektros sistemą. Variklio gaubtą galima atidaryti akimirksniu, kad būtų galima pasiekti hidraulinės alyvos baką, oro siurblį ir filtrus, variklio alyvos įpilimo dangtelį, tepalo matuoklį ir aušinimo skysčio bakelį.