Dieci Pivot T80

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Dieci Pivot T80

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Dieci Pivot T80

Svoris8000 kg
Keliamoji galia3500 kg
Kėlimo aukštis5200 mm
Variklio galia96 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus frontalinių krautuvų priedus galite rasti čia.„DIECI PIVOT T80“

Kompaktiškas, lengvas frontalinis krautuvas su šarnyrine važiuokle ir teleskopine strėle yra ideali technika dirbant uždarose vietose ir su nedidelėmis eksploatavimo sąnaudomis. Dėka integruotos DCS sistemos operatorius dirbdamas su šiuo krautuvu jausis patogiai atlikdamas manevringus judesiu milimetrų tikslumu esant net ir pačioms sudėtingiausioms darbo sąlygoms.

Novatoriška kabina ROPS-FOPS suprojektuota ir pilnai aprūpinta saugos įtaisais ir garantuotų maksimalų komfortą dėka atidaromu stogu, TFT spalvotu ekranu ir talpine vairalazde. Esant poreikiui kabinoje gali būti integruota patobulinta klimato kontrolės sistema, užtikrinanti nepriekaištingą oro cirkuliaciją viduje.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 8000 kg
Maksimali keliamoji galia 3500 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 5200 mm
Variklio gamintojas FTP
Variklio galia 96 kW
Variklio darbinis tūris 4485 cm³
Variklio sūkiai 2200 rpm
Euro standartas IIIB
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas: 114 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 250 bar
Maksimalus greitis 36 km/val
Padangų dydis 15,5R*25''

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Išsipirkimo per banką paslauga teikiama technikai, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.