Dieci Mini Agri 26.6

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Mini Agri 26.6

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Mini Agri 26.6

Svoris5000 kg
Keliamoji galia2600 kg
Kėlimo aukštis5680 mm
Variklio galia55 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus teleskopinių krautuvų priedus galite rasti čia.„DIECI MINI AGRI 26.6“

„Mini Agri 26.6“ – yra mini teleskopinis krautuvas, skirtas atlikti mažus ir nesudėtingus žemės ūkio  darbus siaurose ir sudėtingose vietose. Mini Agri 26.6 gali pasigirti erdviausia kabina lyginant su kitų krautuvų kabinomis, kas užtikrina maksimalų komfortą darbo vietoje.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 5000 kg
Maksimali keliamoji galia 2600 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 5680 mm
Variklio gamintojas Kubota
Variklio galia 55 kW
Variklio darbinis tūris 3331 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 80 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 230 bar
Transmisija hidrostatinė su kintamo slėgio siurbliu, ECO funkcija ir elektriniu valdymu. 2 bėgių greičio dėžė, tikslaus privažiavimo pedalas (Inching pedal)
Vairavimo padėtys 4 ratais/2 ratais/krabo tipas
Maksimalus greitis 30 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.