Dieci Agri Star 38.8 EVO2 GD

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Agri Star 38.8 EVO2 GD

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Agri Star 38.8 EVO2 GD

Svoris8300 kg
Keliamoji galia3800 kg
Kėlimo aukštis7600 mm
Variklio galia96 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus teleskopinių krautuvų priedus galite rasti čia.„DIECI AGRI STAR 38.8 EVO2 GD

„Agri Star 38.8 EVO2 GD” – universalus ir galingas teleskopinis krautuvas, kuris yra suprojektuotas garantuoti klientui tinkamą galios ir judrumo santykį dirbant didelėmis apkrovomis uždarose patalpose. Krautuvas ne tik turi EVO2 sistemą bet ir preciziško privažiavimo prie krovinio pedalas „Inching“. ROPS-FOPS kabinoje, siekiant užtikrinti aukšto lygio komfortą, gali būti įmontuojama patobulinta oro kondicionavimo sistema.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 8300 kg
Maksimali keliamoji galia 3800 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 7600 mm
Variklio gamintojas FPT
Variklio galia 96 kW
Variklio darbinis tūris 4485 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 150 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 255 bar
Transmisija Hidrostatinė, vieno greičio su kintamo tūrio siurbliu. Tikslaus privažiavimo pedalas (Inching pedal)
Vairavimo padėtys 4 ratais/2 ratais/krabo tipas
Maksimalus greitis 38 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.