Dieci Agri Farmer 28.7 GD

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Agri Farmer 28.7 GD

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Dieci Agri Farmer 28.7 GD

Svoris6500 kg
Keliamoji galia2900 kg
Kėlimo aukštis6350 mm
Variklio galia79,5 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus teleskopinių krautuvų priedus galite rasti čia.„DIECI AGRI FARMER 28.7 GD”

„Agri Farmer 28.7 GD” sukurtas tam, kad visomis funkcijomis atstotų traktorių, tokiu būdu tenkinant visus kėlimo ir krovimo darbų reikalavimus mažuose ir vidutiniuose ūkiuose. Važiavimo krypties ir strėlės valdymą kontroliuoja naują CAN- BUS  vienos svirties vairalazdė, o dviejų greičių hidrostatinė transmisija leidžia maksimaliai judėti pirmyn visu greičiu. Esant poreikiui, Agri Farmer krautuve gali būti įdiegta FNR vairalazdė, kad visas funkcijas operatorius atliktų tiksliai ir saugiai vienu rankos judesiu.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 6500 kg
Maksimali keliamoji galia 2900 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 6350 mm
Variklio gamintojas Kubota
Variklio galia 79,5 kW
Variklio darbinis tūris 3769 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 115 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 245 bar
Transmisija hidrostatinė su kintamo slėgio siurbliu, ECO funkcija ir elektriniu valdymu. 2 bėgių greičio dėžė, tikslaus privažiavimo pedalas (Inching pedal)
Vairavimo padėtys 4 ratais/2 ratais/krabo tipas
Maksimalus greitis 35 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.