Dieci Agri Pivot T50

ŠARNYRINIS FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Dieci Agri Pivot T50

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Dieci Agri Pivot T50

Svoris6020 kg
Keliamoji galia2250 kg
Kėlimo aukštis4700 mm
Variklio galia54,6 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visus frontalinių krautuvų priedus galite rasti čia.„DIECI AGRI PIVOT T50“

Frontalinis krautuvas „Agri Pivot T50“ su šarnyrine važiuokle ir teleskopine strėle yra idealus pagalbininkas darbui uždarose erdvėse, kur reikalinga technika su nedidelėmis eksploatavimo sąnaudomis. Novatoriška kabina ROPS-FOPS suprojektuota ir pilnai aprūpinta saugos įtaisais ir garantuotų maksimalų komfortą dėka atidaromu stogu, TFT spalvotu ekranu ir talpine vairalazde. Esant poreikiui kabinoje gali būti integruota patobulinta klimato kontrolės sistema, užtikrinanti nepriekaištingą oro cirkuliaciją viduje.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 6020 kg
Maksimali keliamoji galia 2250 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 4700 mm
Variklio gamintojas Kubota
Variklio galia 54,6 kW
Variklio darbinis tūris 3331 cm³
Kuro tipas Dyzelinas
Hidraulinio siurblio našumas 101 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 230 bar
Transmisija hidrostatinė, vieno greičio su kintamo slėgio siurbliu. Tikslaus privažiavimo pedalas
Maksimalus greitis 30 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.