Wacker Neuson DT10e

VIKŠRINIS SAVIVARTIS
ELEKTRINIS VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT10e

ELEKTRINIS VIKŠRINIS SAVIVARTIS

Wacker Neuson DT10e

Svoris865 - 995 kg
Naudinga apkrova1000 kg
Kaušo talpa280 - 427 l
Variklio galia5.5 kW

Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.

Kaina nuo
50 €*„WACKER NEUSON DT10e“ 

Elektrinis vikšrinis savivartis „DT10e“ išsiskiria itin kompaktiškais matmenimis ir tiksliu valdymu, kurio dėka gali manevruoti bet kokiu paviršiumi centimetro tikslumu. Jis idealiai tinka pervežti statybines atliekas bei medžiagas  statybvietėse ar pertvarkomuose senuose pastatuose. Manevringumas ir dydis – nepamainomi pranašumai, kai erdvė labai maža, o judrumas būtinas efektyviam darbui.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 865 - 995 kg
Matmenys 2,248 x 830 x 1,270 mm
Naudinga apkrova 1000 kg
Kaušo talpa iki bortų 240 - 367 l *(kaušo išvertimo padėties)
Kaušo talpa (su kaupu) 280 - 427 l *(kaušo išvertimo padėties)
Variklio galia 5.5 kW
Variklis Elektrinis
Įkalnės statumas 36 %
Maksimalus greitis 4 km/val

Papildomos sąlygos

**Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km be PVM.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.

Ypatybės ir pranašumai
NUOLATINĖ VAROMOJI JĖGA Nenutrūkstamas judėjimas užtikrinamas dėka priekabos apačioje esantys volai, kurie prisitaiko važiuojant ant nelygių paviršių.
HIDROSTATINĖ VISŲ RATŲ PAVARA Tiesiog važiuoja ar sustoja, kai Jums to reikia: hidrostatinė pavaros sistema nereikalauja perjunginėti pavarų ir operatorius gali susikoncentruoti į savo užduotį.
LENGVESNĖ PRIEŽIŪRA Geresnė ir greitesnė prieiga prie hidraulikos ar variklio neleis sustoti pradėtiems darbams. Nesudėtingos priežiūros metu sutaupoma ne tik laiko, tačiau ir pinigų remonto išlaidoms.