Wacker Neuson TH627

TELESKOPINIS KRAUTUVAS
TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson TH627

TELESKOPINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson TH627

Svoris5000 kg
Keliamoji galia2700 kg
Kėlimo aukštis5730 mm
Variklio galia55,4 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON TH627“ 

“TH627” pasižymi aukštu manevringumo lygiu ir galingo variklio deriniu išliekant stabilioje padėtyje esant net ir maksimalioms apkrovoms. Nors šis krautuvas atrodo pakankamai mažas, tačiau dėka visų varomų ratų valdymo ir kompaktiškos konstrukcijos, yra universalumo įsikūnijimas. Jautri hidraulika ir hidrostatinė pavara leidžia šiam teleskopiniam krautuvui atlikti ypač tikslius manevrus dirbant mieste, gamyklose, statybų aikštelėse ir statybvietėse, kur krovinai keliami net iki 6 metrų aukščio. Todėl krovimo ir transportavimo darbai atliekami greitai ir saugiai, net ir pakankamai nedidelėse erdvėse.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 5000 kg
Maksimali keliamoji galia 2700 kg
Maksimalus kėlimo aukštis 5730 mm
Apsisukimo kampas 3670 mm
Variklio gamintojas Kohler
Variklio galia 55,4 kW
Variklio darbinis tūris 2482 cm³
Euro standartas IIIB
Transmisija hidrostatinė
Vairavimo kampas 2 x 38°C
Hidraulinio siurblio našumas 90 l/min
Siurblio slėgis 240 bar
Padangų dydis 10.5/80-18''
Maksimalus greitis 30 km/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

 

Ypatybės ir pranašumai
TRYS VAIRAVIMO TIPAI Dirbdami su „TH627“ galite naudotis net trimis skirtingais vairavimo tipais:  Vairavimas visais ratais ypač manevringas dėl 2x40 laipsnių sukimo kampo.  Vairavimas priekine ašimi ypač tinkamas siekiant maksimalaus greičio.  Vairavimas naudojant krabo funkciją naudojama lygiagrečiai kelionei ir manevravimui siauriausiose erdvėse.
NOVATORIŠKA VLS SISTEMA Vertikali kėlimo sistema leidžia užtikrinti sklandų darbo srautą ir palaiko maksimalų efektyvumą sudėtingoje darbinėje aplinkoje iš dalies su automatizuotais teleskopiniais judesiais.
KABINOS AUKŠČIO REGULIAVIMAS „TH627“ vienintelis teleskopinis krautuvas turintis kabinos reguliavimo funkciją, kurios dėka galite nuleisti arba pakelti kabiną priklausomai nuo darbinės aplinkos. Apatinė kabina yra ideali mažo aukščio prošvaistei, o pakelta kabina suteikia dar geresnį matomumą aplinką ir prošvaisą.