Wacker Neuson WL32

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL32

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL32

Svoris3400 kg
Keliamoji galia2269 kg
Išvertimo aukštis3208 mm
Variklio galia36,3 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL32“

„Wacker Neuson“ ratiniai krautuvai yra tikri daugialypiai talentai statybvietėse ir ideali įranga atitinkanti net ir reikliausių klientų poreikius. „WL32“ idealus sprendimas transportuojant didelius ir sunkius krovinius iki 1600 kg esant net ir labai ankštose erdvėse. Dėl siauros, bet stabilios važiuoklės „WL32“ atlieka darbus aukščiausiame lygyje, ypatingai mažose erdvėse ar pastatuose, negana to prie šio universalaus pagalbininko, galėsite prijungti papildomus padargus, tokius kaip kaušą 4/1, hidraulinį kūjį ar gražtą.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 3400 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 2269 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 1908 kg
Maksimaulus išvertimo aukštis 3208 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 36,3 kW
Variklio sūkiai 2800 rpm
Variklio darbinis slėgis 2216 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 100 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 210 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro bako talpa 65 l
Hidraulinės alyvos talpa 35 l
Maksimalus greitis 28 km/val
Padangų dydis 31x15.5 –15"

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
PREMIUM KLASĖS MANEVRINGUMAS ANKŠTOSE ERDVĖSE Šarnyrinio kėbulo privalumus pajusite iš karto atsisėdus prie vairo, tai puikus ratų sukibims su pagrindu ir nepakeičiamas manevringumas ypač siaurose erdvėse.
DIFERENCIALINIS BLOKAVIMAS 100% rakinamas diferencialas padeda išlaikyti stabilumą net ir sunkiausiomis sąlygomis, todėl garantuojama maksimali sukibimo jėga su bet kokiu pagrindu. Įprasto važiavimo metu diferiacialo užraktas išsijungia, tokiu būdu sumažinamas padangų nusidėvėjimas.
PATOGI KABINA "WL32" kabina neturi „aklų“ zonų, todėl garantuojamas puikus matomumas į visas puses bei yra ypatingai erdvi dėka pakankamai daug vietos patogiai įsitaisyti operatoriui.
DAUGYBĖ JUNGČIŲ PAPILDOMIEMS PADARGAMS Nepriklausomai nuo to, kokį darbą jūsa atliekate, vežate, šluojate, semete ar stumiate: Dėl įvairių priedų jūsų ratinis krautuvas tampa universaliu įrankiu.