Wacker Neuson WL28

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL28

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL28

Svoris3120 kg
Keliamoji galia2388 kg
Išvertimo aukštis3000 mm
Variklio galia35,7 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL28”

„Wacker Neuson” ratiniai krautuvai yra tikri daugialypiai talentai statybvietėse ir ideali įranga atitinkanti net ir reikliausių klientų poreikius. „WL28” idealus sprendimas transportuojant didelius ir sunkius krovinius iki 1600 kg esant net ir labai ankštose erdvėse. Dėka kompaktiškų matmenų ir mažesnio nei 2,3 m pravažiavimo aukščio, jis yra tinkamas bet kuriame statybų objekte. Esant siauresniam ir žemesniam pravažiavimui galite rinktis rankiniu ar hidrauliniu būdu nuleidžiamą operatoriaus kabiną, kuri atitiks net ir specifinius poreikius.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 3120 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 2388 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 2011 kg
Maksimalus išvertimo aukštis 3000 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 35,7 kW
Variklio sūkiai 2600 rpm
Variklio darbinis slėgis 2216 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 58,5 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 220 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro bako talpa 50 l
Hidraulinės alyvos talpa 30 l
Maksimalus greitis 28 km/val
Padangų dydis 305/70R16.5 "

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
NET TRYS SKIRTINGOS VAIRUOTOJO KABINOS Siekiant visiško komforto "WL28" siūlo galimybę pasirinkti operatoriaus kabinas pagal poreikį – įprasta, fiksuota arba sulankstoma kabinos.
DIFERENCIALINIS BLOKAVIMAS 100% rakinamas diferencialas padeda išlaikyti stabilumą net ir sunkiausiomis sąlygomis, todėl garantuojama maksimali sukibimo jėga su bet kokiu pagrindu. Įprasto važiavimo metu diferiacialo užraktas išsijungia, tokiu būdu sumažinamas padangų nusidėvėjimas.
DU KĖLIMO CILINDRAI Siekiant dar didesnio pakrovimo sistemos stabilumo, "WL28" krautuvas yra su dviem kėlimo cilindrais, kurios dėka hidraulinė galia yra optimaliai nukreipta į krovimo mechanizmą.
DAR LENGVESNĖ PRIEŽIŪRA NEI BET KADA Lengva prieiga prie hidraulikos, variklio ir oro filtro, suteikiant galimybę greitai priežiūrai ir sutrumpinti prastovas.