Wacker Neuson WL25

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL25

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL25

Svoris2380 kg
Keliamoji galia1652 kg
Išvertimo aukštis2862 mm
Variklio galia18,4 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL25“

“WL25” – kompaktiškas šarnyrinis krautuvas, kuris puikiai tinka dirbti mažose erdvėse kur reikalingas įpatingai geras manevringumas ir tikslus krovinio padėjimas ar išpilimas. Šio krautuvo rėmas susideda iš dviejų dalių –  priekinių ratų su visu kėlimo ranka ir galinių ratų su varikliu bei kabina. Šie du komponentai sujungti šarnyru, todėl traktorius lankstosi per pusę, ši ypatybė leidžia būti manevringam, centimetrų tikslumu padėti ar išpilti krovinį, sukant vairą, sukasi ne ratai, o visa priekinė traktoriaus dalis. Todėl „WL25“ siūlo ypač didelį manevringumą, greitį ir lengvą transportavimą pervežant reikiamas medžiagas iš vieno statybvietės objekto į kitą.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 2380 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 1652 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 1297 kg
Maksimalus išvertimo aukštis 2862 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 3 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 18,4 kW
Variklio sūkiai 2800 rpm
Variklio darbinis slėgis 1662 cm³
Euro standartas V
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 44,8 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 185 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro bako talpa 45 l
Hidraulinės alyvos talpa 27 l
Maksimalus greitis 30 km/val
Padangų dydis 10-16.5 "

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
DAR DIDESNIS LANKSTUMAS DARBO VIETOJE „WL20“ išsiskiria reguliuojamu kabinos aukščiu ir važiuoklė pločiu, tad mažesnis aukštis ir siaura važiuoklė leis dirbti net itin ankštose vietose ir pravažiuoti pro žemiausius praėjimus.
HIDROSTATINĖ VISŲ RATŲ PAVARA IR ŠARNYRINIS SUJUNGIMAS Keturių varomų ratų pavara “WL25” paverčia tikru bekelės galiūnu, o šarnyrinis sujungimas puikiai prisitaiko prie nelygaus reljefo suteikiant reikiamą stabilumą.
PLATUS PADARGŲ ASORTIMENTAS Nepriklausomai nuo to, kokį darbą jūsa atliekate, vežate, šluojate, semete ar stumiate: Dėl įvairių priedų jūsų ratinis krautuvas tampa universaliu įrankiu.
NET 3 SKIRTINGOS VAIRUOTOJO KABINOS Įsigydami “WL20” galite pasirinkti Jums tinkamą kabinos tipą - fiksuotą kabiną arba kabiną su nulenkiamu apsauginiu lanku. Kabinos pasirinkimas pagal poreikį padaro šį frontalinį krautuvą tikru universalumo įsikūnijimu mažose statybvietėse.