Wacker Neuson WL20e

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL20e

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL20e

Svoris2350 kg
Keliamoji galia1509 kg
Išvertimo aukštis2713 mm
Variklio galia6,5 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL20e“

„WL20e“ pirmasis Wacker Neuson elektrinis frontalinis krautuvas, kuris kaip ir kiti ratiniai krautuvai išsiskiria aukščiausio lygio našumu. Du elektriniai varikliai – viena pavaros sistemai, o kitas darbinei hidraulikai, užtikrina, kad „WL20e“ eksploatacinės savybės atitiktų įprastų krautuvų savybes tačiau veiktų be išmetamųjų teršalų ir sukeltų minimalų triukšmą darbo vietoje. Visi šie privalumai reiškia didesnį lankstumą ir pritaikomumą daugeliui sferų, aplinkos išsaugojimą bei mažesnius kaštus eksploatacijos priežiūrai.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 2350 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 1509 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 1112 kg
Maksimalus išvertimo aukštis 2713 mm
Variklio galia 6,5 kW
Darbinė įtampa 12 V
Greičio pavarų dėžė Elektrinė
Hidraulinio siurblio našumas 32 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 225 bar
Maksimalus greitis 15 km/val
Padangų dydis 27 x 10.50-15"
Skleidžiamas garsas 85 - 101 dB (A)
Akumuliatorius
Svoris 450 kg
Įtampa 48 V
Veikimo laikas (nepertraukiamo darbo metu, ilgą laiką dirbant su sunkiomis medžiagomis) 1,5 val
Veikimo laikas (nepertraukiamo darbo metu, tačiau įprastomis sąlygomis) 2 - 3,5 val
Veikimo laikas (įprastomis sąlygomis su pertraukomis) iki 4 val
Krovimo laikas 8 val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
YPATINGAS MANEVRINGUMAS IR SIAURAS PRAVAŽIAVIMO PLOTIS „WL20e“ išsiskiria reguliuojamu kabinos aukščiu ir važiuoklė pločiu, tad mažesnis aukštis ir siaura važiuoklė leis dirbti net itin ankštose vietose ir pravažiuoti pro žemiausius praėjimus.
41% mažesnės eksploatavimo išlaidos Įsigyjant krautuvą 20% didesnę investiciją, atperka minimalūs techniniai aptarnavimai pasiekus 2800 moto valandų ribą.
Novatoriška akumuliatorių technologija AGM Akumuliatorių įkrausite vos per 8 valandas bet kurioje vietoje, kur yra 230 V lizdas naudojant įmontuotą įkroviklį, todėl įkrovimas tampa dar efektyvesnis nei bet kada. Baterija yra nejautri šalčiui ar karščiui, taip pat nereikalauja didelės techninės priežiūros (tepalų keitimo ir pan.)
Elektrinis ir neišmetantis nė lašo teršalų "WL20e“ idealiai tinka naudoti miesto sektoriuje bei uždarose patalpose, dėka pavarų sistemos, kuri neskleidžia kenksmingų išmetamųjų teršalų.