Wacker Neuson WL20

FRONTALINIS KRAUTUVAS
FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL20

FRONTALINIS KRAUTUVAS

Wacker Neuson WL20

Svoris2000 kg
Keliamoji galia1215 kg
Išvertimo aukštis2693 mm
Variklio galia17,9 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON WL20“

Frontalinis krautuvas „WL20“ suteikia galimybę pasiekti aukščiausios klasės darbo rezultatus, net ir pačiomis sunkiausiomis sąlygomis. Ratiniai krautuvai – tikri daugialypiai talentai statybvietėse ir ideali įranga atitinkanti net ir reikliausius poreikius daugelyje kitų sričių.  Nepaisant aukšto darbo komforto ir puikių saugos standartų, „WL20“ siūlo ypač didelį manevringumą, greitį ir lengvą transportavimą pervežant reikiamas medžiagas iš vieno statybvietės objekto į kitą.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 2000 kg
Maksimali keliamoji galia (su kaušu) 1215 kg
Maksimali keliamoji galia (su palečių šakėmis) 904 kg
Maksimaulus išvertimo aukštis 2693 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklio tipas 403 D-11
Variklis 3 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 17,9 kW
Variklio sūkiai 2200 rpm
Variklio darbinis slėgis 1131 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 36,4 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 225 bar
Transmisija hidrostatinė
Kuro bako talpa 20 l
Hidraulinės alyvos talpa 20 l
Maksimalus greitis 30 km/val
Padangų dydis 27x10.50-15"
Skleidžiamas garsas 85 - 101 dB (A)

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
YPATINGAS MANEVRINGUMAS IR SIAURAS PRAVAŽIAVIMO PLOTIS „WL20“ išsiskiria reguliuojamu kabinos aukščiu ir važiuoklė pločiu, tad mažesnis aukštis ir siaura važiuoklė leis dirbti net itin ankštose vietose ir pravažiuoti pro žemiausius praėjimus.
HIDROSTATINĖ VISŲ RATŲ PAVARA Tiesiog važiuoja ar sustoja, kai Jums to reikia: hidrostatinė pavaros sistema nereikalauja perjunginėti pavarų ir operatorius gali susikoncentruoti į savo užduotį. Valdymo sritis, kuri hidrauliniu būdu aktyvuoja automatiškai valdomą judėjimą pirmyn ir atgal, tačiau esant poreikiui jos gali būti valdomos atskirai.
PLATUS PADARGŲ ASORTIMENTAS Nepriklausomai nuo to, kokį darbą jūsa atliekate, vežate, šluojate, semete ar stumiate: Dėl įvairių priedų jūsų ratinis krautuvas tampa universaliu įrankiu.
SKIRTINGO TIPO KABINOS PAGAL POREIKĮ Įsigydami “WL20” galite pasirinkti Jums tinkamą kabinos tipą - fiksuotą kabiną arba kabiną su nulenkiamu apsauginiu lanku. Kabinos pasirinkimas pagal poreikį padaro šį frontalinį krautuvą tikru universalumo įsikūnijimu mažose statybvietėse.