Wacker Neuson BS70-4As

KETURTAKTIS VIBROPLŪKTUVAS
KETURTAKTIS VIBROPLŪKTUVAS

Wacker Neuson BS70-4As

KETURTAKTIS VIBROPLŪKTUVAS

Wacker Neuson BS70-4As

Svoris80 kg
Smūgių skaičius656 smūg/min
Smūgio jėga20 kN
Variklio galia2,7 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON BS70-4As“

„Wacker Neuson“ keturtakčiai vibroplūktuvai klasifikuojami pagal eksploatacines savybes, kurios yra tvarios ir patikimos. „BS70-4As“ pasižymi didele smūgio jėga o kartu su greita judėjimo eiga pasiekia maksimalius sutankinimo rezultatus. Dėka gerai apgalvotų savybių keturtakčiai vibroplūktuvai tampa dar patogesni vartotojams, prailginant tarnavimo laiką ir sumažinant techninę priežiūrą iki minimalaus aptarnavimo.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 80 kg
Matmenys 673 x 343 x 965 mm
Pado matmenys 280 x 340 mm
Smūgių skaičius 656 smūgių/min
Smūgio jėga 20 kN
Darbinis greitis 7 m/min
Paviršiaus plotas 118 m²/val
Variklio gamintojas Honda
Variklio tipas vieno cilindro keturių ciklų benzininis variklis aušinamas oru
Variklis GXR 120
Variklio galia 2,7 kW
Darbinis tūris 121 cm³
Variklio sūkiai 4100 rpm
Kuro bako talpa 2,9 l
Kuro sąnaudos 1 l/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

Ypatybės ir pranašumai
VARIKLIS SU DIDELIU REZERVU Tvirtas "Honda" GXR 120 variklis veikia žymiau žemiau savo eksploatavimo ribos esant normalioms darbinėms sąlygoms, kas padeda apsaugoti variklį ir prailgina jo tarnavimo laiką.
LENGVAS IR PAPRASTAS TRANSPORTAVIMAS Dėka didelės ir lanksčios rankenos vibroplūktuvo transportavimas tampa greitas bei paprastas.
PATOGUS VALDYMAS SU AUTOMATINIU DROSELIU Tik viena svirtis prastovai, užvedimui ir užgesinimui.