Wacker Neuson AS50e

ELEKTRINIS VIBROPLŪKTUVAS
ELEKTRINIS VIBROPLŪKTUVAS

Wacker Neuson AS50e

ELEKTRINIS VIBROPLŪKTUVAS

Wacker Neuson AS50e

Svoris71 kg
Smūgių skaičius680 smūg/min
Smūgio jėga16 kN
Variklio galia2,1 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia. 

„WACKER NEUSON AS50e

„AS50e“ – vienas iš dviejų pirmųjų pasaulyje akumuliatorinių vibroplūktuvų, kurį sukūrė „Wacker Neuson“. Naudojant šį vibroplūktuvą tankinimo metu apsaugoma aplinka ir operatorius dėl nulinės emisijos. Lygiagretus kreiptuvas, specialiai sukurtas šiems įrenginiams, sumažina operatoriui vibracijos lygį. Dėka eksploatacijos be išmetamųjų teršalų principo, lengva dirbti tranšėjose su prasta ventiliacija arba patalpose, kur nepageidautina, kad būtų išmetamųjų dujų.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 71 kg
Svoris be akumuliatoriaus 61,5 kg
Matmenys 610 x 361 x 1050 mm
Pado matmenys 280 x 340 mm
Smūgių skaičius 680 smūg/min
Smūgio jėga 16 kN
Rankenos vibracija 7,1 m/s²
Variklio gamintojas Wacker Neuson
Variklis asinchroninis
Variklio galia 2,1 kW
Akumuliatoriaus tipas Li-Ion
Akumuliatoriaus svoris 9,4 kg
Akumuliatoriaus matmenys 220 x 290 x 194 mm
Akumuliatoriaus talpa 1008 - 1400 Wh

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

Ypatybės ir pranašumai
KOMFORTIŠKAS VALDYMAS Intuityvus, patogus paleidimo mygtukas ir visada matomas įkrovimo indikatorius.
1 BATERIJA - KELI ĮRANKIAI Dėka modulinės sistemos ši baterija gali būti naudojama vibroplūktuvams, vibroplokštėms ir giluminiams vibratoriams. Ją pakeisite atliekant kelis paprastus veiksmus.
PATOGIOS DARBINĖS OPERACIJOS Norėdami pradėti dirbti, tiesiog paspauskite mygtuką ir pradėkite darbą! Visiškai patikimas užvedimas bet kokiu oru ir kuriame aukštyje.
PRAKTIŠKAS IR TINKAMAS KASDIENIAM NAUDOJIMUI Ypač tvirtas korpusas atlaiko įvairius pažeidimus, darbas bet kokiu oru ir vieno akumuliatoriaus įkrovimo pakanka visai darbo dienai.