Wacker Neuson BS30

DVITAKTIS VIBROPLŪKTUVAS
DVITAKTIS VIBROPLŪKTUVAS

Wacker Neuson BS30

DVITAKTIS VIBROPLŪKTUVAS

Wacker Neuson BS30

Svoris32 kg
Smūgių skaičius820 smūg/min
Variklio galia1,5 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia. 

„WACKER NEUSON BS30

Dėl mažo svorio, kompaktiškų matmenų ir galimybės dirbti visu pajėgumu „BS30“  vibroplūktuvas tampa vieninteliu pasirinkimu dirbant prie vamzdžių ar siaurose tranšėjose, šaligatvių ir dviračių takų kraštų sutvirtinimui ar drenažo sistemų įrengimui. Dėka galingo „Wacker Neuson WM80“ dvitakčio variklio vibroplūktuvas gali būti valdomas bet kokiu kampu. Nedidelis svoris ir praktiški duomenys palengvina valdymą, ypač kai norima jį naudoti pakreiptose padėtyse ir uždarose erdvėse.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 32 kg
Matmenys 620 x 370 x 980 mm
Pado matmenys 150 x 264 mm
Smūgių skaičius 820 smūgių/min
Variklio gamintojas Wacker Neuson
Variklio tipas dviejų ciklų benzininis variklis su oro aušinimu
Variklis WM80
Variklio galia 1,5 kW
Darbinis slėgis 80 cm³
Variklio sūkiai 4400 rpm
Kuro bako talpa 2,2 l
Kuro sąnaudos 0,9 l/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.