Wacker Neuson DPU80

REVERSINĖ VIBROPLOKŠTĖ
REVERSINĖ VIBROPLOKŠTĖ

Wacker Neuson DPU80

REVERSINĖ VIBROPLOKŠTĖ

Wacker Neuson DPU80

Svoris771 kg
Smūgio jėga80 kN
Kurasdyzelinas
Pado matmenys770 x 1183 mm

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DPU80“

Grynas funkcionalumas – būtent tai, ką „DPU80“ atlieka. Tvirta konstrukcija, puikus našumas ir gerai apgalvotos funkcijos yra tiesiog neįtikėtinos. Plieninis uždaras rėmas ir nuimamos šoninės panelės suteikia vibroplokštei ypatingą atsparumą aplinkos poveikiams dirbant ir tuo pačiu lengvą aptarnavimo priėjimą. „DPU80“ modelis yra mūsų sunkioji, efektyviausio lygio vibroplokštė. Vandeniu aušinamas variklis atitinka visus ateities emisijos reikalavimus ir leidžia dirbti kraštutinėse temperatūrose.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 771 kg
Smūgio jėga 80 kN
Pado matmenys 770 x 1183 mm
Darbinis aukštis 830 mm
Dažnis 56 Hz
Darbinis greitis 29 m/min
Variklio gamintojas Kohler
Variklio tipas dviejų cilindrų, keturtaktis dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklis KDW702
Variklio darbinis tūris 686 cm³
Variklio galia 11,5 kW
Variklio sūkiai 3000 rpm
Kuro bako talpa 7,2 l
Kuro sąnaudos 2,7 l/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.