Wacker Neuson DPU3060H

REVERSINĖ VIBROPLOKŠTĖ
REVERSINĖ VIBROPLOKŠTĖ

Wacker Neuson DPU3060H

REVERSINĖ VIBROPLOKŠTĖ

Wacker Neuson DPU3060H

Svoris190 kg
Smūgio jėga30 kN
Kurasdyzelis
Pado matmenys600 x 703 mm

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON DPU3060H“

Vienas iš lengvesnių ir viską pasiekiančių modelių, kuris idealiai tinka grindinio akmenų, sodininkystės ir apželdinimo, kelių priežiūros, keliukų ir stovėjimo aikštelių įrengimo tankinimui. Dėl didelio judrumo ir kompaktinio dizaino vibroplokštę patogu naudoti šaligatviams, tranšėjoms ir kitoms ribotoms erdvėms. Integruoti ir ypatingai tvirti ratukai, išskirtinai ilgas tarnavimo laikas net sunkiausiuose darbuose, valdymo rankenos amortizatoriai ir integruotos šoninės kreipiančiosios sistemos suteikia nesudėtingą ir precizišką darbą, integruotas automatinis rankenos valdymo užraktas ir galingas variklis.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 190 kg
Smūgio jėga 30 kN
Pado matmenys 600 x 703 mm
Darbinis aukštis 777 mm
Dažnis 90 Hz
Darbinis greitis 19 m/min
Variklio gamintojas Hatz
Variklio tipas vieno cilindro dyzelinis variklis, aušinamas oru
Variklis 1B30
Variklio darbinis tūris 347 cm³
Variklio galia 5,4 kW
Variklio sūkiai 3600 rpm
Kuro bako talpa 5 l
Kuro sąnaudos 0,6 l/val

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.