Wacker Neuson BPU3750A

REVERSINĖ VIBROPLOKŠTĖ
REVERSINĖ VIBROPLOKŠTĖ

Wacker Neuson BPU3750A

REVERSINĖ VIBROPLOKŠTĖ

Wacker Neuson BPU3750A

Svoris240 kg
Smūgio jėga37 kN
Kurasbenzinas
Pado matmenys500 x 703 mm

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON BPU3750A“

Dėl savo greičio modelis idealiai tinka grindinio akmenų, sodininkystės ir apželdinimo, kelių priežiūros, keliukų ir stovėjimo aikštelių įrengimo tankinimui. Dėl didelio judrumo ir kompaktinio dizaino vibroplokštę patogu naudoti šaligatviams, tranšėjoms ir kitoms ribotoms erdvėms. Integruoti ir ypatingai tvirti ratukai, šskirtinai ilgas tarnavimo laikas net sunkiausiuose darbuose, valdymo rankenos amortizatoriai ir integruotos šoninės kreipiančiosios sistemos suteikia nesudėtingą ir precizišką darbą, automatinis rankenos valdymo užraktas neleidžia jai judėti, integruotas galingas variklis.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 240 kg
Smūgio jėga 37 kN
Pado matmenys 500 x 703 mm
Darbinis aukštis 777 mm
Dažnis 90 Hz
Darbinis greitis 24 m/min
Variklio gamintojas Honda
Variklio tipas vieno cilindro, keturių ciklų benzininis variklis aušinamas oru
Variklis GX 270
Variklio darbinis tūris 270 cm³
Variklio galia 4,6 kW
Variklio sūkiai 2600 rpm
Kuro bako talpa 5,3 l
Kuro sąnaudos 1,6 l/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Galimybė išsipirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.