Wacker Neuson EZ80

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ80

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ80

Svoris7588 kg
Kasimo gylis4169 mm
Išvertimo aukštis4749 mm
Variklio galia42 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON EZ80“ 

Vienoje mašinoje yra kompaktiški matmenys, mažesnės degalų sanaudos ir didelis našumas.  Vikšrinis ekskavatorius „EZ80“ pasižymi efektyvia kasimo galia, todėl esant didesniam nei 4 metrų kasimo gyliui darbai užbaigiami greitai ir lengvai. Dėka kompaktiškos konstrukcijos „EZ80“ tampa numeriu vienas, kai kalbama apie siaurus ir nakštus darbo objektus miesto zonoje. Be to, šis ekskavatorius sunaudoja net iki 20% mažiau degalų, todėl sumažėja eksploatacijos išlaidos.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 7588 kg
Matmenys 6939 x 2250 x 2562 mm
Maksimalus kasimo gylis 4169 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 4749 mm
Maksimalus kasimo spindulys 7190 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų turbo dyzelinis variklis
Variklio galia 42 kW
Variklio sūkiai 2000 rpm
Variklio darbinis slėgis 2216 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 85 l
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 160 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 300 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 4,4 km/val
Važiuoklės plotis 450 mm
Prošvaisa 357 mm
Buldozerio peilio plotis 2250 mm
Buldozerio peilio aukštis 504 mm

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
KABINA – PUIKUS MATOMUMAS IR EKSPLOATAVIMO KOMFROTAS Erdvi kabina, amortizuojanti sėdynė ir automatinė oro kondicionavimo sistema suteikia operatoriui maksimalų komfortą. LED žibintai optimaliam apšvietimui ir galinė vaizdo kamera padidina saugumą bet kurioje darbinėj situacijoje.
INTUITYVI DARBINĖ KONCEPCIJA Vairalazdės dėka galėsite pasirinkti vieną iš dviejų galimų režimų. ECO – standartinis efektyvaus ir degalų taupymo režimas, o POWER režimu galite pasiekti maksimalų siurblio našumą greitam bei galingam darbui.
NULINĖ UODEGA - KOMPAKTIŠKA VISUR Ekskavatorius "EZ53"neturintis išsikišusios galinės uodegos tad galėsite ėfektyviai dirbti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis - siauriausiose vietose ar esant apribojimams.
MAKSIMALIAI SUMAŽINTAS DYDIS "EZ80" pasižymi žymiai mažesniu aukščiu ir pločiu lyginant su kitais panašios svorio kategorijos ekskavatoriais. Kompaktiški duomenys suteikia galimybę dirbti ankštose statybvietėse ar pravažiuoti pro siaurus praėjimus.