Wacker Neuson EZ53

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ53

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ53

Svoris4961 kg
Kasimo gylis3751 mm
Išvertimo aukštis3943 mm
Variklio galia36,4 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON EZ53“ 

Puikus darbas net sunkiai pasiekiamose vietose. „EZ53“ yra tobula įranga darbui šalia sienų ar pastatų, kadangi galinė dalis niekuomet neišlenda iš už važiuoklės. Kompaktiškesni matmenys ypač praktiški užimtose miesto vietose esančiose statybvietėse ar aikštelėse, kuriose vyksta nuolatinis eismas. Bet ne tik eksploataciniai matmenys yra puikūs, bet ir jo krovimas bei kasimas pasižymi itin didele jėga.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 4961 kg
Matmenys 5500 x 1990 x 2572 mm
Maksimalus kasimo gylis 3751 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 3943 mm
Maksimalus kasimo spindulys 6233 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis
Variklio galia 36,4 kW
Variklio sūkiai 2500 rpm
Variklio darbinis slėgis 2216 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 83 l
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 106,4 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 230 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 4,7 km/val
Važiuoklės plotis 400 mm
Prošvaisa 322 mm
Buldozerio peilio plotis 1990 mm
Buldozerio peilio aukštis 380 mm

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
VARIKLIS, UŽTIKRINANTIS DIDŽIAUSIĄ NAŠUMĄ Galingesnis turbo-dyzelinis ir patobulinta kasimo įranga užtikrina geresnius darbo rezultatus. Tuo pačiu sumažindamas degalų sąnaudas iki minimalaus sunaudojimo.
EFEKTYVESNIS DARBAS ŠLAITUOSE VDS sistema garantuoja efektyvų valdymą, kompensuodama iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik padeda sutaupyti laiką ir sąnaudas, bet ir palengvina operatoriaus darbo sąlygas dirbant stabilioje aplinkoje neatsižvelgiant į nelygų reljefą.
NULINĖ UODEGA - KOMPAKTIŠKA VISUR Ekskavatorius "EZ53"neturintis išsikišusios galinės uodegos tad galėsite ėfektyviai dirbti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis - siauriausiose vietose ar esant apribojimams.