Wacker Neuson EZ53

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ53

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ53

Svoris4961 kg
Kasimo gylis3751 mm
Išvertimo aukštis3943 mm
Variklio galia36,4 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.

Kaina nuo
80 €*„WACKER NEUSON EZ53“ 

Puikus darbas net sunkiai pasiekiamose vietose. „EZ53“ yra tobula įranga darbui šalia sienų ar pastatų, kadangi galinė dalis niekuomet neišlenda iš už važiuoklės. Kompaktiškesni matmenys ypač praktiški užimtose miesto vietose esančiose statybvietėse ar aikštelėse, kuriose vyksta nuolatinis eismas. Bet ne tik eksploataciniai matmenys yra puikūs, bet ir jo krovimas bei kasimas pasižymi itin didele jėga.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 4961 kg
Matmenys 5500 x 1990 x 2572 mm
Maksimalus kasimo gylis 3751 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 3943 mm
Maksimalus kasimo spindulys 6233 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis
Variklio galia 36,4 kW
Variklio sūkiai 2500 rpm
Variklio darbinis slėgis 2216 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 83 l
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 106,4 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 230 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 4,7 km/val
Važiuoklės plotis 400 mm
Prošvaisa 322 mm
Buldozerio peilio plotis 1990 mm
Buldozerio peilio aukštis 380 mm
Privalumai VDS, 2 kaušai: planiravimo nevartomas ir kasimo su dantimis, prailginta strėlė + 250 mm, papidomas kontrsvoris +300 kg, grįžtama hidraulikos jungtis ant strėlės

Papildomos sąlygos

*Kaina priklauso nuo nuomos laikotarpio bei nuomojamos technikos kiekio, todėl kiekvienu atveju su užsakovu gali būti derinama individualiai. Į nurodytą kainą įskaičiuota technika, operatoriaus darbas, kuras ir draudimai.

** Galima transportavimo paslauga į kurią įeina technikos nuvežimas bei parvežimas nuo 1.20 eur/km.

*** Nurodyta kaina pateikta be PVM.

Ypatybės ir pranašumai
VARIKLIS, UŽTIKRINANTIS DIDŽIAUSIĄ NAŠUMĄ Galingesnis turbo-dyzelinis ir patobulinta kasimo įranga užtikrina geresnius darbo rezultatus. Tuo pačiu sumažindamas degalų sąnaudas iki minimalaus sunaudojimo.
EFEKTYVESNIS DARBAS ŠLAITUOSE VDS sistema garantuoja efektyvų valdymą, kompensuodama iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik padeda sutaupyti laiką ir sąnaudas, bet ir palengvina operatoriaus darbo sąlygas dirbant stabilioje aplinkoje neatsižvelgiant į nelygų reljefą.
NULINĖ UODEGA - KOMPAKTIŠKA VISUR Ekskavatorius "EZ53"neturintis išsikišusios galinės uodegos tad galėsite ėfektyviai dirbti net ir sudėtingiausiomis sąlygomis - siauriausiose vietose ar esant apribojimams.