Wacker Neuson EZ36

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ36

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ36

Svoris3530 kg
Kasimo gylis3497 mm
Išvertimo aukštis3336 mm
Variklio galia22,2 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON EZ36“ 

Vikšrinis ekskavatorius „EZ36“ yra pilnas detalių ir gerai techninių apgalvotų sprendimų, kurie padidina produktyvumą ir operatoriui darbas su šiuo ekskavatoriumi tampa dar malonesnis ir efektyvesnis. Intuityvi valdymo koncepcija suderinta su tiksliu kontroliavimu sutrumpina darbo ciklus ir taupo laiką bei pinigus.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 3530 kg
Matmenys 5503 x 1750 x 2491 mm
Maksimalus kasimo gylis 3497 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 3336 mm
Maksimalus kasimo spindulys 5743 mm
Variklio gamintojas Yanmar
Variklis 3 cilindrų dyzelinis variklis
Variklio galia 22,2 kW
Variklio sūkiai 2500 rpm
Variklio darbinis slėgis 1642 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 44 l
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 85 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 240 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 4,7 km/val
Važiuoklės plotis 300 mm
Prošvaisa 251 mm
Buldozerio peilio plotis 1750 mm
Buldozerio peilio aukštis 357 mm

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
NAŠUMAS ATITINKANTIS MAKSIMALŲ EFEKTYVUMĄ Nuo šiol dėka optimizuoto variklio "EZ36" siurblio valdymas iki 15% pagreitina darbo ciklus. Hidrauliškai kontroliuojami akceleratoriaus pedalai leidžia operatoriui tiksliai valdyti vairavimo funkciją kojomis paliekant laisvas rankams atlikti kitas darbines funkcijas.
INTUITYVI DARBINĖ KONCEPCIJA Vairalazdės dėka galėsite pasirinkti ECO režimą, kuris padeda sumažinti suvartojų degalų kiekį arba maitinimo režimą, kuriuo siekiama maksimalaus siurblio našumo greitam ir galima darbui.
EFEKTYVESNIS DARBAS ŠLAITUOSE VDS sistema garantuoja efektyvų valdymą, kompensuodama iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik padeda sutaupyti laiką ir sąnaudas, bet ir palengvina operatoriaus darbo sąlygas dirbant stabilioje aplinkoje neatsižvelgiant į nelygų reljefą.
NOVATORIŠKA SISTEMA GREIFERINIAMS DARBAMS Idealiai tinkamas atliekant darbus skirtus perkelti ar pervežti birias medžiagas ar vienetiniams kroviniams suimti pasirenkant „hidraulinį nykštį“ ir spaustuką esantį ant kaušo.