Wacker Neuson EZ28

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ28

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ28

Svoris3382 kg
Kasimo gylis2744 mm
Išvertimo aukštis3087 mm
Variklio galia15,8 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON EZ28“ 

Kompaktiškas „Wacker Neuson EZ28“ sujungia įprasto vikšrinio ekskavatoriaus galią su idealiu manevringumu uždarose erdvėse. Esant poreikiui šis ekskavatorius nesudėtingai transportuojamas paprasta automobilio priekaba iš vienos statybvietės į kitą, todėl galėsite daugiau laiko skirti greitesniam darbų atlikimui. Novatoriškas priekinio stiklio mechanizmas palengvina oro cirkuliaciją salone, todėl operatorius jausis komfortiškai ir patogiai.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 3382 kg
Maksimalus kasimo gylis 2744 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 3087 mm
Variklio gamintojas Yanmar
Variklis 3 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 15,8 kW
Variklio sūkiai 2500 rpm
Variklio darbinis slėgis 1266 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 89,4 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 225 bar
Transmisija hidrostatinė su 2 kintamo slėgio siurbliais
Maksimalus greitis 3,8 km/val
Kuro bako talpa 35,2 l
Vikšrų plotis 300 mm
Prošvaisa 277 mm
Buldozerio peilio plotis 1570 mm
Buldozerio peilio aukštis 290 mm
Skleidžiamas garsas 79 dB (A)
Matmenys 4255 x 1570 x 2408 mm

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
TRANSPORTAVIMAS AUTOMOBILINE PRIEKABA Šio mini ekskavatoriaus transportavimas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas. Mažesnis nei 3 tonų svoris suteikia galimybę ekskavatorių transportuoti naudojant automobilinę priekabą ir sutaupyti transportavimo išlaidas.
VERTIKALAUS KASIMO SISTEMA (VDS) VDS sistema garantuoja efektyvų valdymą, kompensuodama iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik padeda sutaupyti laiką ir sąnaudas, bet ir palengvina operatoriaus darbo sąlygas dirbant stabilioje aplinkoje neatsižvelgiant į nelygų reljefą.