Wacker Neuson EZ17e

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ17e

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson EZ17e

Svoris1681 kg
Kasimo gylis2490 mm
Išvertimo aukštis2560 mm
Variklio galia13,8 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON EZ17e“ 

Vikšrinis ekskavatorius „EZ17e“ vadinamas „mini“ tik dėl mažų matmenų, o ištvermės ir jėgos savybėmis niekuo nenusileidžia savo klasės vidaus degimo variklį turinčiams ekskavatoriams. Šis mini ekskavatorius išmeta 0% kenksmingų teršalų, todėl puikiai tinka dirbant uždarose erdvėse, kur ribojamas išmetamųjų dujų kiekis ir triukšmo lygis. Galingos baterijos dėka ją galite naudoti įprastą darbo dieną, o esant poreikiui ir toliau naudoti stacionariai, prijungus prie maitinimo šaltinio.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 1681 kg
Matmenys 3584 x 990 x 2362 mm
Maksimalus kasimo gylis 2490 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 2560 mm
Maksimalus apsisukimo spindulys 4060 mm
Variklis elektrinis
Variklio galia 16,5 kW
Variklio įtampa 48 V
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 39,6 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 240 bar
Maksimalus greitis 4,8 km/val
Važiuoklės plotis 230 mm
Prošvaisa 156 mm
Buldozerio peilio plotis 1300 mm
Buldozerio peilio aukštis 230 mm
Skleidžiamas garsas 79 dB(A)
Baterija
Įtampa 48 V
Nepertraukiama srovė 220 A
Maksimali trumpalaikė srovė 350 A

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
VISA GALIA GREITESNIEMS DARBO CIKLAMS Dėl greitesnių pavarų ir LUDV hidraulinės sistemos darbo ciklai irgi tampa greitesni, taigi ir lankstesni pritaikymai. Naudojant nepriklausomą nuo apkrovos srauto paskirstymą (LUDV), vairasvirtės judesiai visada išlieka tie patys, kad operatorius galėtų dirbti patogiai ir be nuovargio.
PLATĖJANTI VAŽIUOKLĖ Dirbdamas ankštose patalpose operatorius gali reguliuotis važiuoklės plotį nuo 990 iki 1300 mm su sulankstoma buldozerio mente. Esant maksimaliam važiuoklės pločiui, ekskavatorius įgauna dar didesnį stabilumą ir padidina operatoriaus saugumo lygį.
OPERATORIAUS ZONA Vairalazdės, didelio ekrano ir darbinio režimo reguliavimo sistemos dėka operatorius lengvai ir visapusiškai valdyti mini ekskavatorių kontroliuojant papildomą hidrauliką, alyvos kiekį ar padargų tausojimą.