Wacker Neuson ET90

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET90

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET90

Svoris8348 kg
Kasimo gylis4679 mm
Išvertimo aukštis5940 mm
Variklio galia55,4 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON ET90“ 

Vikšrinis ekskavatorius „ET90“ – tinkamiausias visoje savo klasėje bet kuriai paskirčiai norint turėti maksimalų tikslumą ir galią. Ekonominio režimo metu išliekanti jautri hidraulinė sistema leidžia tiksliai valdyti ir kontroliuoti  kasimo strėlės judesius tuo pačiu metu. Šiame ekskavatoriuje „Wacker Neuson“ pritaikė daug puikių variklio ir hidraulinės sistemos savybių, kurios suteikia aukščiausios klasės kasimo galią ir suteikia iki 20% didesnę kaušo atitraukimo jėgą.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 8348 kg
Matmenys 7117 x 2250 x 2562 mm
Maksimalus kasimo gylis 4679 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 5940 mm
Maksimalus apsisukimo spindulys 7889 mm
Variklio gamintojas Deutz
Variklis 4 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas skysčiu
Variklio galia 55,4 kW
Variklio sūkiai 2500 rpm
Variklio darbinis slėgis 2920 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 85 l
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 180,5 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 240 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 5 km/val
Važiuoklės plotis 450 mm
Prošvaisa 370 mm
Buldozerio peilis aukščiau pagrindo 1950 mm
Buldozerio peilis žemiau pagrindo 423 mm
Skleidžiamas garsas 79 dB(A)

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
EKONOMIŠKAS IR GALINGAS Šarnyrinė strėlė didesniam pasiekiamumui, kasimo gyliui ir išpylimo aukščiui. Optimalus jėgos pasiskirstymas atliekant kasimo darbus ir iki 20% didesnė jėga: kaskite giliau ir iškelkite galingiau.
MODERNI DARBINIO REŽIMO PASIRINKIMO SISTEMA Ekskavatoriaus "ET65" meniu valdomas pasukamo ratuko pagalba, kurio dėka galite pasirinkti reikiamą valdymo rėžimą – ECO, HI arba LOW.
MAŽESNI MATMENYS, BET DIDESNIS KOMPAKTIŠKUMAS Žymiai mažesnis aukštis ir plotis nei kituose rinkos siūlomuose modeliuose, todėl lengvai dirbkite ankštose statybvietėse ir mažuose praėjimuose. Žemas svorio centras užtirkina geresnį stabilumą.
KABINOS, MATOMUMO IR EKSPLOATAVIMO KOMFORTAS Erdvi kabina, amortizuojanti sėdynė ir automatinė oro kondicionavimo sistema suteikia operatoriui maksimalų komfortą. LED žibintai optimaliam apšvietimui ir galinė vaizdo kamera padidina saugumą bet kurioje darbinėj situacijoje.