Wacker Neuson ET24

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET24

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET24

Svoris1862 kg
Kasimo gylis2863 mm
Išvertimo aukštis2836 mm
Variklio galia13,8 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON ET24“ 

Kompaktiškasis vikšrinis ekskavatorius „ET24“ pasižymintis itin galinga pavara siūlo platų novatoriškų savybių ir funkcijų pasirinkimą. Ištobulintos detalės tokios kaip ilgesnė važiuoklė ir kėlimo gervė siekiant maksimalaus kasimo rezultato ir aukšto stabilumo lygio. Nuolat kintanti VDS (vertikalios kasimo sistemos) kabinos pasvirimo sistema kompensuoja iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik taupo laiką ir sąnaudas, bet ir operatorius dirba ergonomiškesnėje natūralioje padėtyje.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 1862 kg
Matmenys 4049 x 990 x 2295 mm
Maksimalus kasimo gylis 2683 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 2836 mm
Variklio gamintojas Yanmar
Variklis 3 cilindrų dyzelinis variklis
Variklio galia 13,8 kW
Variklio sūkiai 2200 rpm
Variklio darbinis slėgis 1116 cm³
Euro standartas V
Kuro tipas dyzelinas
Kuro bako talpa 24 l
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 25,6 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 200 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 4,1 km/val
Važiuoklės plotis 250 mm
Prošvaisa 170 mm
Buldozerio peilio plotis 990 mm
Buldozerio peilio aukštis 220 mm
Skleidžiamas garsas 75,8 dB (A)

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
DIDESNIS NAŠUMAS IR EFEKTYVUMAS Specialiai sukurta važiuoklės ir kėlimo strėlės sistema, pritaikyta 2-t klasei. Didelė kasimo rankos traukos jėga taupo laiką ir sąnaudas net ir atliekant sudėtingus kasimo darbus. Labai galinga hidraulinė pavara suteikia - ypač savo klasėje - greitesnius darbo ciklus.
LAISVŲ RANKŲ VALDYMO SISTEMA Kabinos koncepcija suteikia daug erdvės judėjimui, o ergonomiškos vairuotojo sėdynės reguliavimas palengvina operatoriui darbo sąlygas. Dėka stoglangio padidinimas matomumas ir saugumas leidžiant operatoriui greičiau reaguoti į pavojus.
VERTIKALAUS KASIMO SISTEMA (VDS) VDS sistema garantuoja efektyvų valdymą, kompensuodama iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik padeda sutaupyti laiką ir sąnaudas, bet ir palengvina operatoriaus darbo sąlygas dirbant stabilioje aplinkoje neatsižvelgiant į nelygų reljefą.
LENGVAI PERSIKELSITE IŠ VIENOS VIETOS Į KITĄ Dėl kompaktiškų matmenų ir mažo svorio "ET24" lengvai transportuojamas ant automobilio priekabos. Lengvas pakrovimas į priekabą naudojant prie stogo pritvirtintas dvi kėlimo kilpas.