Wacker Neuson ET20

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET20

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET20

Svoris2000 kg
Kasimo gylis2683 mm
Išvertimo aukštis2836 mm
Variklio galia13,8 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON ET20“ 

Specialiai šiam mini ekskavatoriui „ Wacker Neuson ET20“ sukurta ilgesnė važiuoklė ir kėlimo gervė siekiant maksimalaus kasimo rezultato ir aukšto stabilumo lygio. Nuolat kintanti VDS (vertikalios kasimo sistemos) kabinos pasvirimo sistema kompensuoja iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik taupo laiką ir sąnaudas, bet ir operatorius dirba ergonomiškesnėje natūralioje padėtyje. Ištobulintos detalės tokios kaip didelė kabina ir dviejų dalių priekinio stiklo mechanizmas didina ne tik patogumą operatoriui bet ir užtikrina jo saugumą.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 2000 kg
Maksimalus kasimo gylis 2683 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 2836 mm
Variklio gamintojas Yanmar
Variklis 3 cilindrų dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 13,8 kW
Variklio sūkiai 2200 rpm
Variklio darbinis slėgis 1116 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 57,6 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 200 bar
Transmisija hidrostatinė su 2 kintamo slėgio siurbliais
Maksimalus greitis 4,1 km/val
Kuro bako talpa 19 l
Vikšrų plotis 250 mm
Prošvaisa 170 mm
Buldozerio peilio plotis 990 mm
Buldozerio peilio aukštis 220 mm
Skleidžiamas garsas 75,8 dB (A)
Matmenys 4049 x 990 x 2295 mm

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
LENGVAI PERSIKELSITE IŠ VIENOS VIETOS Į KITĄ Šio mini ekskavatoriaus transportavimas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas. Mažesnis nei 3 tonų svoris suteikia galimybę ekskavatorių transportuoti naudojant automobilinę priekabą ir sutaupyti transportavimo išlaidas.
VERTIKALAUS KASIMO SISTEMA (VDS) VDS sistema garantuoja efektyvų valdymą, kompensuodama iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik padeda sutaupyti laiką ir sąnaudas, bet ir palengvina operatoriaus darbo sąlygas dirbant stabilioje aplinkoje neatsižvelgiant į nelygų reljefą.
EFEKTYVUS KASIMAS SU DIDELIO NAŠUMO HIDRAULIKA "ET20" aprūpintas specialiai sukurta važiuoklės ir kėlimo strėlės sistema, pritaikyta 2 tonų klasei. Didelė kasimo rankos traukos jėga taupo laiką ir sąnaudas net ir atliekant sudėtingus kasimo darbus.
TELESKOPINĖ VAŽIUOKLĖ - IDEALUS STABILUMO IR KOMPAKTIŠKUMO DERINYS Važiuoklės plotis gali būti reguliuojamas nuo 990 iki 1300 mm su sulankstoma buldozerio mente, todėl "ET20" lengvai telpa per siaurus praėjimus, tokius kaip durys. Siauriausios važiuoklės pagalba lengvai pasieksite sunkiai prieinamas darbo vietas.