Wacker Neuson ET18

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET18

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET18

Svoris1582 kg
Kasimo gylis2397 mm
Išvertimo aukštis2500 mm
Variklio galia13,2 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON ET18“ 

Mini vikšrinis ekskavatoris „ET18“ išnaudoja savo stipriąsias puses ypač mažose erdvėse. Ištobulintos detalės tokios kaip didelė kabina ir dviejų dalių priekinio stiklo mechanizmas didina ne tik patogumą operatoriui bet ir užtikrina jo saugumą. Nuolat kintanti VDS (vertikalios kasimo sistemos) kabinos pasvirimo sistema kompensuoja iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik taupo laiką ir sąnaudas, bet ir operatorius dirba ergonomiškesnėje natūralioje padėtyje.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 1582kg
Matmenys 3854 x 990 x 2289 mm
Maksimalus kasimo gylis 2397 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 2500 mm
Maksimalus kasimo spindulys 3989 mm
Variklio gamintojas Yanmar
Variklis 3 cilindrų dyzelinis variklis
Variklio galia 13,2 kW
Variklio sūkiai 2200 rpm
Variklio darbinis slėgis 1116 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 73 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 200 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 5,3 km/val
Kuro bako talpa 24 l
Važiuoklės plotis 230 mm
Prošvaisa 210 mm
Buldozerio peilio plotis 990 mm
Buldozerio peilio aukštis 230 mm
Skleidžiamas garsas 75,8 dB (A)

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
DIDESNIS NAŠUMAS IR EFEKTYVUMAS Galingas dyzelinis variklis ir novatoriška hidraulinė sistema 30% padidina kasimo ir traukimo jėgą. Rezultatas - padidėjęs produktyvumas mažesnėmis sąnaudomis. Dėl galingiausios hidraulinės sistemos savo klasėje, "ET18" veikia taupiai ir efektyviai, užtikrindamas greitesnius darbo ciklus.
PATOGUMAS KARTU SU PUIKIU MATOMUMU Kabinos koncepcija suteikia daug erdvės judėjimui, o ergonomiškos vairuotojo sėdynės reguliavimas palengvina operatoriui darbo sąlygas. Dėka stoglangio padidinimas matomumas ir saugumas leidžiant operatoriui greičiau reaguoti į pavojus.
VERTIKALAUS KASIMO SISTEMA (VDS) VDS sistema garantuoja efektyvų valdymą, kompensuodama iki 27% nuolydį ir leidžia vertikalų kasimą šlaituose. Tai ne tik padeda sutaupyti laiką ir sąnaudas, bet ir palengvina operatoriaus darbo sąlygas dirbant stabilioje aplinkoje neatsižvelgiant į nelygų reljefą.
PLATĖJANTI VAŽIUOKLĖ Važiuoklės plotis gali būti reguliuojamas nuo 990 iki 1300 mm su sulankstoma buldozerio mente, todėl "ET18" lengvai telpa per siaurus praėjimus, tokius kaip durys. Siauriausios važiuoklės pagalba lengvai pasieksite sunkiai prieinamas darbo vietas.