Wacker Neuson ET16

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET16

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET16

Svoris1402 kg
Kasimo gylis2413 mm
Išvertimo aukštis2518 mm
Variklio galia13,8 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON ET16“ 

Vikšrinis ekskavatorius „ET16“ daro įspūdį ne tik dėl patogios kabinos, tačiau praktiško dydžio ir tvirtos konstrukcijos. Šis mini ekskavatorius lengvai ir greitai transportuoja mažesnius nei 1,6 tonos krovinius į Jums reikiamą statybvietės vietą. Kranu jie gali būti greitai perkeliami į sunkiai prieinamas vietas dėka kompaktiškų matmenų ir manevringumo, kurie yra ypatingai svarbūs siekiant maksimalaus efektyvumo dirbant nedidelėse patalpose.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 1402 kg
Matmenys 3644 x 990 x 2285 mm
Maksimalus kasimo gylis 2413 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 2518 mm
Maksimalus kasimo spindulys 3861 mm
Variklio gamintojas Yanmar
Variklis 3 cilindrų dyzelinis variklis
Variklio galia 13,8 kW
Variklio sūkiai 2200 rpm
Variklio darbinis slėgis 1116 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 34,5 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 170 bar
Transmisija hidrostatinė
Maksimalus greitis 4,1 km/val
Kuro bako talpa 24 l
Važiuoklės plotis 230 mm
Prošvaisa 180 mm
Buldozerio peilio plotis 990 mm
Buldozerio peilio aukštis 215 mm
Skleidžiamas garsas 79 dB (A)

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
VISA GALIA GREITESNIEMS DARBO CIKLAMS Dėl greitesnių 1,5–2 tonų pavarų ir LUDV hidraulinės sistemos greitesni darbo ciklai, taigi ir lankstesni pritaikymai. Naudojant nepriklausomą nuo apkrovos srauto paskirstymą (LUDV), vairasvirtės judesiai visada išlieka tie patys, kad operatorius galėtų dirbti patogiai ir be nuovargio.
DAR GALINGESNĖ PAPILDOMA HIDRAULIKA Standartinė 2 krypčių pagalbinė hidraulika su atskira beslėge perpildymo linija, leidžianti be jokių sutrikimų valdyti hidraulinį kaltą, daugiafunkcinį kaušą ar grąžtą.
GERESNĖ KASIMO/KĖLIMO RANKOS APSAUGA Sumontuotas krovinio laikymo vožtuvas ir cilindras neleidžia kėlimo rankai lėtai nusileisti ir taip apsaugoti strėlę nuo pažeidimų.
PLATĖJANTI VAŽIUOKLĖ Važiuoklės plotis gali būti reguliuojamas nuo 990 iki 1300 mm su sulankstoma buldozerio mente, todėl "ET16" lengvai telpa per siaurus praėjimus, tokius kaip durys. Siauriausios važiuoklės pagalba lengvai pasieksite sunkiai prieinamas darbo vietas.