Wacker Neuson ET145

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS
VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET145

VIKŠRINIS EKSKAVATORIUS

Wacker Neuson ET145

Svoris:14958 kg
Kasimo gylis5481 mm
Išvertimo aukštis5983 mm
Variklio galia55 kW

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl komplektacijos ir galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON ET145” 

Vikšrinis ekskavatorius ET145 žymiai tobulesnis dėka puikiai subalansuotų eksploatacinių savybių tokių kaip stabilumas ir judrumas, atsižvelgiant į ekskavatoriaus dydį.  Šis ekskavatorius pasižymi iki 5 papildomų hidraulinių linijų, iš kurių 3 yra reguliuojamos atskirai, skirtos daugiafunkciniams priedams, todėl galėsite efektyviai ir funkcionaliai atlikti daug užduočių vienu metu.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 14958 kg
Maksimalus kasimo gylis 5481 mm
Maksimalus išvertimo aukštis 5983 mm
Variklio gamintojas Perkins
Variklis 4 cilindrų turbo dyzelinis variklis aušinamas vandeniu
Variklio galia 55 kW
Variklio sūkiai 2200 rpm
Variklio darbinis slėgis 3400 cm³
Kuro tipas dyzelinas
Maksimalus hidraulinio siurblio našumas 126 l/min
Maksimalus darbinis slėgis 340 bar
Transmisija hidrostatinė su 2 kintamo slėgio siurbliais
Maksimalus greitis 5 km/val
Kuro bako talpa 205 l
Vikšrų plotis 500 mm
Prošvaisa 480 mm
Buldozerio peilio plotis 2490 mm
Buldozerio peilio aukštis 600 mm
Skleidžiamas garsas 75 dB (A)
Matmenys 7720 x 2490 x 2786 mm

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują techniką suteikiama 12 mėnesių arba 1000 moto valandų garantija, priklausomai nuo vienos iš sąlygų pirmumo įvykdymo. Galimas garantijos pratęsimas iki 5 metų arba 5000 moto valandų už papildomą mokestį.

** Galimybė pirkti išsimokėtinai techniką, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.

*** Technikos perpirkimo paslaugos metu pardavėjas nuperka naudotą techniką iš pirkėjo, o pardavimo suma traktuojama kaip avansinis mokėjimas įsigyjant naują techniką iš pardavėjo.

Ypatybės ir pranašumai
PASUKAMA KONSOLĖ DIDESNIAM NAŠUMUI Reguliuojama konsolė padidina ekskavatoriaus kasimo plotą iki 54 laipnių kairėje pusėje, o sukantis į dešinę posūkio kampas padidėja net iki 70 laipsnių. Dėka konsolės „ET145“ pagerėja matomumas ir lengvai susitvarko su įvairiomis kliūtimis (vamzdžiais, srauniu eismu) atliekant kasimo darbus.
DIDELĖ ERGONOMINĖ KABINA Darbinio rėžimo pasirinkimo sistemos pagalba operatorius intuityviai galės valdyti visas "ET145" funkcijas, o reguliuojama sėdėjimo padėtis, atbulinės eigos kamera, išoriniai veidrodėliai bei automatinis oro kondicionierius suteikia papildomą komfortą ir sumažina nuovargio jausmą.
GERIAUSIAS IŠ ABIEJŲ PASAULIŲ "ET145" sujungia didelio modelio produktyvumą ir kompaktiško ekskavatoriaus pranašumus, tokius kaip didelė kasimo jėga, aukšas manevringumo lygis, paprastas transportavimas, platus vikšrų pasirinkimas.