Wacker Neuson P35A

VIBROLINIUOTĖ
VIBROLINIUOTĖ

Wacker Neuson P35A

VIBROLINIUOTĖ

Wacker Neuson P35A

Svoris15,5 kg
VariklisHonda
Liniuočių ilgis1117 - 4900 mm

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON P35A“ 

Su „Wacker Neuson“ vibroliniuote atliksite net tris betonavimo procesus viename: tolygų betono paskirstymą, lyginimą ir sutankinimą. Tai ne tik nepaprastai praktiškas įrenginys, bet ir labai lengva juo naudotis. „P35A“ lengvai perkelsite iš vienos vietos į kitą, be to viso proceso metu garantuojami aukščiausios klasės rezultatai. Vibroliniuotė yra itin universali ir tinkama visoms betono rūšims, nes išcentriną jėgą galima reguliuoti net iki 7 padėčių.

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 15,5 kg
Ilgis 1117 mm
Plotis 889 mm
Variklio gamintojas Honda
Variklis 1 cilindro benzininis variklis
Variklio darbinis tūris 35,8 cm³
Variklio galia 1 kW
Variklio sūkiai 7000 rpm
Kuro bako talpa 0,65 l
Kuro sąnaudos 0,6 l/val

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Išsipirkimo per banką paslauga teikiama technikai, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.