Wacker Neuson Fuh70

MOBILUS DAŽNIO KEITIKLIS
MOBILUS DAŽNIO KEITIKLIS

Wacker Neuson Fuh70

MOBILUS DAŽNIO KEITIKLIS

Wacker Neuson Fuh70

Svoris28,2 kg
Įeinanti įtampa230 V
Įeinantis dažnis50 Hz
Įeinanti srovė16 A

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON FUH70“ 

Įtampos konverteris „FUH70“ itin lengvi, patogiai transportuojami ir visiškai nereikalaujantys priežiūros todėl lengvai apdorosite bet kokio rūšies betoną.  Jis aprūpintas naujausiomis aukšto dažnio technologijomis, kurios taupo vietą ir siūlo itin kompaktiškus matmenis ir mažą svorį palyginus su elektriniais konverteriais. „FUH35“ būdingas patikimas ir stabilus energijos tiekimas net ir nepertraukiamai naudojant ilgą laiką, todėl darbai niekada nesustos. Didelė darbinė lemputė leidžia patikrinti veikimo būseną bet kuriuo metu, todėl aįdiegta psauga nuo perkrovos neleidžia viršyti nustatytos pajungto įrenginio ribos. 

 

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 28,2 kg
Matmenys 516 x 303 x 420 mm
Įeinanti įtampa 230 V
Išeinanti įtampa 42 V
Įeinantis dažnis 50 Hz
Išeinantis dažnis 200 Hz
Įeinanti srovė 16 A
Išeinanti srovė 58 A
Įeinantis galingumas 3,7 kW
Išeinantis galingumas 3,4 kW
Saugumo klasė IP44
Maitinimo laido ilgis 1,5 m
Prijungimo tipas CEE 7/7
Rozečių skaičius 4

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Išsipirkimo per banką paslauga teikiama technikai, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.