Wacker Neuson FUE-M/T13A

MOBILUS DAŽNIO KEITIKLIS
MOBILUS DAŽNIO KEITIKLIS

Wacker Neuson FUE-M/T13A

MOBILUS DAŽNIO KEITIKLIS

Wacker Neuson FUE-M/T13A

Svoris29 kg
Įeinanti įtampa400 V
Įeinantis dažnis50 Hz
Įeinanti srovė13 A

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON FUE-M/T13A” 

Išskirtinis „Wacker Neuson FUE” dažnio keitiklio asortimento bruožas yra lengvumas ir kompaktiškas dizainas. Dėl aliuminio rėmo konstrukcijos jie lengvai pernešami. Jų aukštos kokybės elektroninė ir aušinimo sistema užtikrina maksimalų veikimą net ilgą laiką nepertraukiamame darbe. Pažangus įtampos ir galios valdymas yra itin praktiškas, nes kompensuoja įeinančios įtampos svyravimus, neteisingai nustatytus ar prietaisus su itin skirtingomis galiomis.

 

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 29 kg
Matmenys 520 x 310 x 450 mm
Įeinanti įtampa 400 V
Išeinanti įtampa 250 V
Įeinantis dažnis 50 - 60 Hz
Išeinantis dažnis 0 - 200 Hz
Įeinanti srovė 13 A
Išeinanti srovė 13 A
Įeinantis galingumas 9 kW
Išeinantis galingumas 5,5 kW
Saugumo klasė IP44
Maitinimo laido ilgis 2,5 m
Rozečių skaičius 4

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Išsipirkimo per banką paslauga teikiama technikai, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.