Wacker Neuson FUE-M 38A

STACIONARUS DAŽNIO KEITIKLIS
STACIONARUS DAŽNIO KEITIKLIS

Wacker Neuson FUE-M 38A

STACIONARUS DAŽNIO KEITIKLIS

Wacker Neuson FUE-M 38A

Svoris115 kg
Įeinanti įtampa400 V
Įeinantis dažnis50 Hz
Įeinanti srovė49 A

Susisiekite su mūsų pardavimų vadybininku, kuris pateiks detalesnę informaciją dėl galutinės kainos * Visą Wacker Neuson gamintojo techniką galite rasti čia.„WACKER NEUSON FUE-M 38A” 

Stacionarūs „FUE-M” serijos įtampos dažnio keitikliai yra idealūs individualiems klientų poreikiams. Šio elektroninio konverterio valdymo komponentai lengvai ir greitai pritaikomi atsižvelgiant net į pačias įvairiausias gamybos formas ir poreikius. Aukščiausio lygio kokybės ir pasaulyje patikrintos keitiklių technologijos garantuoja ilgaamžį patvarumą, todėl ilgą laikotarpį nereikės jokio serviso aptarnavimo ir sumažins eksploatavimo išlaidas iki minimumo. Galimi individualūs sprendimai su daugiakanaliu radiju ir atminties programavimo galimybe.

 

Specifikacijos
Čia pateikiamos pagrindinės šio gaminio modelio specifikacijos. Pageidaujate gauti daugiau informacijos? Atsisiųskite brošiūrą arba susisiekite su mumis.
Svoris 115 kg
Matmenys 800 x 1200 x 400 mm
Įeinanti įtampa 400 V
Išeinanti įtampa 250 V
Įeinantis dažnis 50 - 60 Hz
Įeinanti srovė 49 A
Išeinanti srovė 38 A
Įeinantis galingumas 34 kW
Išeinantis galingumas 29 kW
Saugumo klasė IP54

Papildomos sąlygos

* Įsigyjant naują statybinės technikos įrangą suteikiama 12 mėnesių garantija.

** Išsipirkimo per banką paslauga teikiama technikai, kurios vertė ne mažesnė nei 6000 eur arba ne senesnė nei 15 metų. Perkant naują techniką pirkėjas sumoka avansinį mokestį prasidedantį nuo 10 procentų atsižvelgiant į perkamos technikos vertę, o likusi sumos dalis išmokama per 2 – 5 metus.