Wacker Neuson Universe 2023: klientų ir partnerių suvažiavimas

  • Titulinis
  • Wacker Neuson Universe 2023: klientų ir partnerių suvažiavimas
Wacker Neuson Universe 2023: klientų ir partnerių suvažiavimas
Rugsėjo 12-15 d. "Wacker Neuson" gamykloje Reichertshofene vyko klientų ir prekybos atstovų iš EMEA regiono susitikimas. Keturias dienas trukusiame renginyje kartu buvo minimas ir 175 Wacker Neuson gimtadienis. Wacker Neuson turi reputaciją kaip patikimas partneris ir inovatyvių sprendimų teikėjas, o klientai ir jų poreikiai visada buvo svarbiausi. Šis renginys dar labiau suartino klientus ir pardavimo partnerius. Dalyviai turėjo galimybę išbandyti naujus gaminius, pateikti grįžtamąjį ryšį, pasikeisti idėjomis ir tendencijų įžvalgomis su kolegomis.

Naujų produktų pristatymas

Viena iš Wacker Neuson Universe pristatomų naujovių - naujasis DV45 Dual View savivartis, mažiausias modelis Wacker Neuson Universe asortimente. Jame įdiegta naujoviška Dual View koncepcija, kai valdymo pultą galima pasukti 180° kampu, kad operatorius visada gerai matytų važiavimo ir darbo kryptį. Ši koncepcija jau sulaukė didelio pasisekimo rinkoje. Daugiafunkcinio vaizdo režimu operatorius gali pasukti kabiną 90° kampu, kad galėtų aiškiai matyti darbą kabinos šone. Ši funkcija ypač naudinga, pavyzdžiui, užpildant tranšėjas. Nuo metų pabaigos Active Sense Control bus galima naudoti ir tam tikruose savivarčiuose. Ši papildoma funkcija nusako važiavimo trajektoriją ir greitį, remiantis supančia aplinka, todėl priekyje pastebėjus kliūtį, savivartis automatiškai sulėtinamas.

Nulinės taršos ekosistema

Naujausi nulinės taršos šeimos nariai yra TH412e - pirmasis visiškai elektrinis Wacker Neuson teleskopinis krautuvas. Jo kompaktiška konstrukcija leidžia krautuvą naudoti uždarose erdvėse, neišskiriant jokių išmetamųjų teršalų, pavyzdžiui, požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse. Kita naujiena - elektrinis ratinis krautuvas WL28e. Klientai gali pasirinkti patogią kabiną, pritaikytą visiems orams, kurioje įdiegta moderni šildymo sistema. Taip pat galima rinktis iš trijų ličio jonų akumuliatorių, kuriems nereikia jokios priežiūros, bei kurie atitinka įvairius veikimo trukmės reikalavimus.

Jau šiandien Wacker Neuson nulinės taršos portfelis suteikia klientams viską, ko reikia visai miesto statybų aikštelei eksploatuoti be vietinės taršos. Dabar bendrovės misija - palaikyti visą kliento ekosistemą, apimančią įkrovimo infrastruktūrą, paslaugas, finansavimo galimybes, įvairius naudojimo modelius ir akumuliatorių gyvavimo ciklo valdymą. Pastangos šioje srityje apima Battery One - standartizuotą, patogią naudoti baterijų sistemą, skirtą tvariam lengvosios technikos naudojimui, kai neišmetamas joks CO2 kiekis. Akumuliatorius ne tik suderinamas su visa Wacker Neuson akumuliatorine elektrine įranga, bet ir su kitų gamintojų įranga.

Svarbiausi įvykiai, apimantys viską - nuo avantiūrų iki mišrios realybės

Lengvosios įrangos segmente naujieji BS62-4 ir BS68-4 keturių ciklų grūstuvai dėl didesnio eigos dažnio ir galios pasižymi geresnėmis tankinimo savybėmis. Tarp kitų svarbiausių naujienų - mobilusis ekskavatorius EW100, sukurtas specialiai atsižvelgiant į statybą 4.0. Ekskavatoriaus išmaniosios funkcijos apima išmanųjį priedų valdymą, ergonomišką žmogaus ir mašinos sąsają ir integruotą įvairių vairuotojo pagalbos sistemų ir sąsajų palaikymą. Išmanieji Wacker Neuson akiniai - tai tik vienas iš būdų, kaip skaitmeniniai sprendimai gali palengvinti kasdienį darbą statybose. Jei klientui prireikia pagalbos, techninės priežiūros specialistas gali užsidėti mišrios realybės akinius, gyvai susisiekti su ekspertu ir pasidalyti savo realiu vaizdu arba perduoti pagalbos ekraną į akinius.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku