Klientų diena Wacker Neuson akademijoje, Reichertshofen’e

  • Titulinis
  • Klientų diena Wacker Neuson akademijoje, Reichertshofen’e
Klientų diena Wacker Neuson akademijoje, Reichertshofen’e


Plėsti žinias, į Wacker Neuson akademiją, keliavo specialistai iš 12-os pasaulio šalių, tarp jų ir Adampolis Rental vadybininkai bei klientai.

Wacker Neuson akademijoje galima gauti idealias tobulėjimo sąlygas. Sertifikuotos techninės priežiūros mokymo programos suteikia išsamias techninės priežiūros ir remonto žinias visai gaminių linijai.

Mokymų metu komanda turėjo galimybę apsilankyti vidiniame pilone, susipažinti su smulkia technika ir gauti išsamius funkcijų bei konstrukcijų paaiškinimus. Komanda taip pat susipažino su įvairiais techniniais patobulinimais ir novatoriškomis technologijomis, kurias pristatė Wacker Neuson technikas. Mokymo centras suteikia ne tik teorinių žinių, bet ir galimybę gauti praktinių žinių iš ilgametę patirtį turinčių kompetentingų instruktorių komandos. Šalia akademijos esanti išorinė demonstracinė zona užtikrina unikalią galimybę išbandyti stambią techniką -  ekskavatorių, ratinį krautuvą ir savivartį. 

Akademijoje taip pat įsikūręs Wacker Neuson muziejus, kuriame puikavosi pirmasis vibroplūktuvas su vidaus degimo varikliu - 1926 m., pirmoji vibroplokštė 1945 m. ir daug kitų akį traukiančių eksponatų.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku