Partnerystė tvariai ateičiai: tarp „Adampolis Rental“ atstovaujamų prekės ženklų – šveicarų „Boschung“

  • Titulinis
  • Partnerystė tvariai ateičiai: tarp „Adampolis Rental“ atstovaujamų prekės ženklų – šveicarų „Boschung“
Partnerystė tvariai ateičiai: tarp „Adampolis Rental“ atstovaujamų prekės ženklų – šveicarų „Boschung“

„Adampolis“ įmonių grupei priklausančios specialiosios technikos nuomos bendrovės „Adampolis Rental“ atstovaujamų prekės ženklų krepšelį šią vasarą papildė šveicarų „Boschung“ – vienas stipriausių pasaulyje kelių, miestų gatvių valymo ir oro uostų dangos priežiūros sistemų ir mašinų gamintojų. Nauja partnerystė padės išpildyti tiek esamų, tiek potencialių klientų poreikius. Pradedant naujausiais elektriniais gatvių šlavimo sprendimais, kuriuos jau išbandė ir Lietuvos miestų savivaldybės.

„Labai džiaugiamės, kad mūsų partneriu ir atstovu Lietuvoje šiemet tapo „Adampolis Rental“. Jų požiūris ir fantastiškas serviso paslaugų tinklas tikrai gali išpildyti klientų lūkesčius. Mūsų strategijoje labai svarbus ir įrangos nulinės taršos faktorius. Pastarąjį dešimtmetį kuriame ir tobuliname visiškai elektra varomas šlavimo mašinas ir kitus sprendimus, užtikrinančius tvarią gatvių, kelių, miestų ir oro uostų priežiūrą tiek vasarą, tiek ir žiemą. Todėl svarbu, kad ir partneriai galėtų integruoti naujas technologijas ir atliepti ateities klientų lūkesčius“, – apie partnerystę su „Adampolis“ įmonių grupės viena iš įmonių, sako Gabriel Boschung, jau beveik 75 m. rinkoje veikiančios ir iki šiol šeimos valdomos „Boschung Group“ generalinis direktorius.

Jis pažymi, kad platinimo partnerių pasirinkimas grupėje visada vykdomas tik atidžiai išanalizavus rinką.  Tarp svarbių kriterijų renkantis – ir greita komunikacija bei gebėjimas priimti greitus sprendimus. Taip pat aiškus rinkos ir klientų poreikių matymas ir supratimas.

„Vyksta didelė transformacija. Komunalinės paslaugos, miestų savivaldybės, oro uostai – į visas šias sritis ateina naujosios technologijos, jas būtina integruoti. Renkamės partnerius, kurie gali tai daryti, yra atviri pokyčiams, naujoms technologijoms ir naujoms idėjoms bei gali padėti atvesti jas į rinką“, – sako G. Boschung.

Ateities klientų lūkesčiams

Šveicarijoje pagrindinę gamybą sutelkę „Boschung Group“ turi biurus 11 valstybių, juose dirba per 700 darbuotojų. Kitose šalyse bendrovę atstovauja pasirinkti partneriai. „Admapolis Rental“ jau Lietuvoje atstovauja du stiprius Europos prekių ženklus – italų „Dieci“, vokiečių „Wacker Neuson“. „Boschung“ įranga ir sprendimai atveria naujas technikos nuomos veiklos sritis ir daug potencialo ateičiai.

Mantas Sakalauskas, „Admapolis Rental“ pardavimų vadovas, pažymi, kad partnerystė su „Boschung Group“ bendrovę kilsteli į naują lygį.

„Labai vertiname ir džiaugiamės, kad galime atstovauti tokį stiprų prekės ženklą. Mus sužavėjo „Boschung“ atidumas detalėms, dėmesys kokybei ir elektrifikacijos, tvarumo progresas. Patys užsitarnavome vietą rinkoje būtent todėl, kad stengiamės suprasti klientų poreikius, pasiūlyti patikimą ir greitą servisą, įrangą ir sprendimus, kurie leidžia efektyviau dirbti. Dabar turime stiprų partnerį, kurio sprendimai labai padės pildant tiek esamų, tiek potencialių klientų lūkesčius“, – sako M. Sakalauskas.

Pirmas žingsnis – miestų švarai

„Adampolis Rental“ šią vasarą Lietuvoje jau pristatė ,,Boschung“ sukurtą pirmąją visiškai elektrinę gatvių šlavimo mašiną Urban-Sweeper S2.0. Išmaniojoje šlavimo mašinoje yra galiniai, šoniniai ir į priekį nukreipti jutikliai, užtikrinantys 360° vaizdą, tad mašina nesusidurs su žmogumi, gyvūnu ar bet kokiu judančiu ir nejudančiu objektu. Tai puikus sprendimas valyti miestų centrus, pėsčiųjų zonas, dviračių takus ir kitas miestų erdves. Šiai dienai miestams galime pasiūlyti šią, pilnai elektrinę šlavimo mašina įsigyti ar išsinuomoti ir valyti viešąsias erdves pagal realų poreikį.

Dar šį rudenį Lietuvą pasieks ir trys naujos bendrovės sukurtos mašinos „Pony P3.0, taip pat skirtos miestų gatvių priežiūrai. Prieš kone 50 metų sukurta ir nuolat atnaujinama mašina yra universalus ir maksimaliai efektyvus sprendimas tiek vasaros, tiek žiemos valymo poreikiams. Keičiami papildomi priedai vasarą naudojami gatvėms šluoti ar švarinti nuo piktžolių, o žiemą – sniegui valyti ar barstyti slidžią gatvių dangą.

„Lietuva daug investavusi į infrastruktūrą, tačiau ją reikia ir eksploatuoti, tinkamai prižiūrėti. Todėl ir pradedame nuo miestų gatvių valymo technikos. Savo srityje „Boschung“ sprendimai neturi lygių. Jei kitose transporto srityse elektros baterijų tobulinimas dar procese, šiose valymo mašinose naudojamos baterijos gali dirbti iki 10 val., o pats valymas vyksta ne tik be triukšmo ar taršos, bet jau greitai ir autonomiškai“, – sako M. Sakalauskas.

Keliams ir oro uostams

Ateityje „Adampolis Rental“ tikisi Lietuvoje įvesti ir kitų sričių gamintojo sprendimus. Jau kalbamasi ir su oro uostais, kurių takų priežiūrai reikalingos mašinos turi dirbti preciziškai tiksliai, o aptarnavimas negali vėluoti. „Boschung“ multifunkcines kelių ir oro uostų takų valymo sistemas „Jetbroom“, kurios pagal atliekamas funkcijas atstoja bent tris standartines kitų gamintojų mašinas, jau naudoja tiek artimiausi –  Rygos, Varšuvos – oro uostai, tiek ir didieji tarptautiniai HUB. Pavydžiui, Čikagos O’Haro tarptautinis oro uostas jų yra įsigijęs jau daugiau 80 vnt.

M. Sakalauskas pažymi, kad  lietuviams „Boschung“ nėra visai naujas prekės ženklas – rinkoje rastume ne vieną verslą, įsigijusį naudotą „Boschung“ techniką, kuri, net sukurta seniau, vis dar puikiai tarnauja.

„Mūsų siekis – rinkai pristatyti inovatyviausius ir efektyviausius sprendimus, kurių poreikį klientai jau jaučia šiandien ir dar pajus ateityje“, – sako „Adampolis Rental“ pardavimų vadovas.

Šaltinis: https://www.vz.lt/adampolis/2022/10/11/partneryste-tvariai-ateiciai-tarp-adampolis-rental-atstovaujamu-prekes-zenklu–sveicaru-boschung#ixzz7hO9yRfj9

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku