„Italtower“ apšvietimo bokštai ir sauga statybvietėje

  • Titulinis
  • „Italtower“ apšvietimo bokštai ir sauga statybvietėje
„Italtower“ apšvietimo bokštai ir sauga statybvietėje
„Italtower“ pabrėžia, koks svarbus saugai statybvietėje yra apšvietimas. Ypatingai jei darbuotojams tenka dirbti tamsioje aplinkoje ar tamsiuoju paros metu.

Statybų aikštelė gali būti apšviesta įvairių rūšių apšvietimo bokštais: - Vidaus degimo apšvietimo bokštai: aukštos kokybės varikliai, didelis našumas ir mažos sąnaudos; - Mažos taršos apšvietimo bokštai: maža Co2 emisija, maža akustinė emisija ir sąnaudos; - Į elektros tinklą jungiami apšvietimo bokštai: prijungti prie elektros tiekimo šaltinio arba generatoriaus, didelio našumo ir taupantys degalus.

Priežastys, kodėl statybvietėje turėtumėte naudoti „Italtower“ apšvietimo bokštus „Italtower“ apšvietimo bokštai naudojami tam tikroms vietoms apšviesti, dažniausiai naudojami statybvietėse, kad būtų galima saugiai dirbti bet kuriuo paros metu, ypač kai trūksta natūralios šviesos. Kadangi darbuotojų saugumo ir gerovės užtikrinimas visada yra pirmoje vietoje, su „Italtower“ apšvietimo bokštais būsite tikri, kad Jūsų statybų aikštelė atitinka visus saugumo reikalavimus.

Keturi „Italtower“ apšvietimo bokštai jūsų statybų aikštelei

Universalusis apšvietimo bokštas: Astrid PRO Astrid PRO yra „Italtower“ geriausiai parduodamas modelis. Dėl V pakopos generatoriaus jo sąnaudos yra 70 % mažesnės. „Astrid PRO“ yra saugus, lengvai naudojamas ir veiksmingas apšvietimo bokštas.

Mažos emisijos apšvietimo bokštas: Astrid Hybrid Astrid Hybrid yra „Italtower“ mažos emisijos apšvietimo bokštas, dažniausiai naudojamas statybvietėse. Jame įrengtas hibridinis dyzelinis elektrinis agregatas, užtikrinantis išlaidų taupymą ir mažą CO2 emisiją, taip kartu padvigubinamas apšvietimo bokšto autonomiškumą. Tai apšvietimo bokštas su stabilizatoriais ir „ Amoss “ rinkiniu. Bokšte yra 6 LED IP65 šviestuvai, kurių veikimo laikas - 50 000 valandų.

Vidaus degimo apšvietimo bokštas: Fenix „Fenix“ yra dar vienas „Italtower“ siūlomas variantas - tai vidaus degimo apšvietimo bokštas, kuris dėl „I V pakopos variklio“ gali sunaudoti 70 % mažiau elektros energijos. Jis apšviečia iki 5000 kv. m plotą ir turi priekabą, patvirtintą naudoti papildomuose keliuose.

Įkraunamas apšvietimo bokštas: Towerloop Paskutinis, bet ne mažiau svarbus „Towerloop“ - į elektros tinklą jungiamas apšvietimo bokštas, prijungtas prie energijos šaltinio ir užtikrinantis apšvietimą iki 4300 kv. m. „Towerloop“ prie to paties energijos šaltinio galima nuosekliai prijungti iki 6 įrenginių. Apšvietimo bokštai, gali būti naudojami įvairiose srityse, pavyzdžiui: statybvietės, renginių, avarijų ir kasyklų apšvietimo bokštai. Adampolis Rental siūlo itin platų apšvietimo įrenginių pasirinkimą. O universaliuosius apšvietimo bokštus Astrid PRO galite apžiūrėti bei įsigyti ar išsinuomoti jau nedelsiant atvykus į Adampolis Rental!

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku