DINOlift ir Genie autorizuotas keltuvų servisas bei atsarginės detalės

  • Titulinis
  • DINOlift ir Genie autorizuotas keltuvų servisas bei atsarginės detalės
DINOlift ir Genie autorizuotas keltuvų servisas bei atsarginės detalės
Optimalus sprendimas vystant verslą gali būti keltuvų nuoma – neįsipareigokite, išsinuomokite! Adampolis Rental nuo šiol siūlo ne tik keltuvų nuomą ar pardavimą, tačiau ir visapusišką DINOlift ir Genie keltuvų aptarnavimą, įskaitant visus remonto darbus, pakaitinę techniką ir originalių atsarginių detalių tiekimą. 
DINOlift Keltuvai 
DINOlift yra žinomi dėl savo patikimų ir lengvai valdomų keltuvų. Šie keltuvai yra puikus pasirinkimas tiek pramonės, tiek statybos sektoriuose, kur reikalingas aukštas našumas ir saugumas. DINOlift keltuvai pasižymi tvirta konstrukcija ir ilgaamžiškumu, todėl jie yra itin patikimi net ir sudėtingiausiomis darbo sąlygomis.  
Genie Keltuvai 
Genie keltuvai yra plačiai naudojami dėl savo universalumo ir inovatyvių sprendimų. Jie idealiai tinka darbams aukštyje, suteikdami maksimalų stabilumą ir saugumą. Genie keltuvai yra žinomi dėl savo aukštos kokybės ir pažangių technologijų, kurios užtikrina efektyvų ir saugų darbą įvairiose situacijose.  
Keltuvų servisas 
Adampolis Rental yra oficialūs atstovai, taigi yra užtikrinama, kad visi remonto darbai būtų atliekami profesionaliai ir efektyviai. Įmonės darbuotojai nuolatos keliasi kvalifikaciją dalyvaudami įvairiuose gamintojų organizuojamuose mokymuose ir yra specialiai apmokyti dirbti su DINOlift ir Genie keltuvais. 
Atsarginės detalės keltuvams 
Adampolis Rental siūlo ne tik kvalifikuotą servisą, tačiau ir platų originalių atsarginių detalių asortimentą. Patogus atsarginių detalių pristatymas galimas per 1 – 3 darbo dienas*. Tai leidža užtikrinti efektyvų technikos aptarnavimą ir remonto darbus. 
Įvykus techniniams gedimams ar pritrūkus atsarginių detalių, siūlome: 
  • Pakaitinė technika. Atsitikus gedimui, nestabdykite savo darbų – suteiksime pakaitinę techniką**, kad jūsų verslas galėtų tęsti veiklą be pertraukų. 
  • Greitas detalių pristatymas. Esant atsarginių dalių poreikiui, originalias DINOlift arba Genie dalis gausite per 1–3 darbo dienas*. Tai užtikrins prastovų nebuvimą. 
  • Patikimumas ir kokybė - Adampolis Rental yra oficialus DINOlift ir Genie atstovas, todėl apžiūros ir remonto darbus atlieka kvalifikuoti specialistai. Naudojamos originalios atsarginės detalės, todėl yra užtikrinamas ilgesnis keltuvų eksploatacijos laikas ir sklandesnis veikimas.
*Detalių pristatymo terminas priklauso nuo komponento.
**Už papildomą mokestį.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku