,,Boschung“ mokymai Šveicarijos ir Vokietijos gamyklose

  • Titulinis
  • ,,Boschung“ mokymai Šveicarijos ir Vokietijos gamyklose
,,Boschung“ mokymai Šveicarijos ir Vokietijos gamyklose

,,Adampolis Rental“ komanda stiprinti turimas žinias vyko į ,,Boschung“ gamyklas, įsikūrusias Šveicarijoje ir Vokietijoje. Komanda turėjo galimybę susitikti su ,,Boschung“ inžinieriais ir produktų specialistais, kurie pasidalino savo patirtimi ir įžvalgomis apie produktus ir jų specifikacijas.

Šveicarijoje, „Jetbroom“ - oro uostų priežiūros mašinų linija pakeitė valymo pramonę naujoviškais ir efektyviais valymo metodais. Ši technika sukurta siekiant užtikrinti kruopštų ir efektyvų valymo sprendimą didelėms komercinėms patalpoms, įskaitant oro uostus. Atliktas ,,Jetbroom‘‘ technologijos demonstravimas, kuriame buvo rodomos technikos galimybės ir veikimo principai. Technikos operacijų atlikimas buvo stebimas viename iš didžiausių oro uostų – Ženevos, vertinant sprendimus ir darbo efektyvumą pagal realias oro sąlygas.

Pristatyta „Boschung ATLAS“ (automatizuota kilimo ir tūpimo vertinimo sistema) sistema - novatoriškas sprendimas oro uostų kilimo/tūpimo takų paviršiaus būklei stebėti. ,,ATLAS“ sistema stebi ar ant oro uosto tūpimo tako paviršiaus nėra teršalų ir sniego, kurie gali turėti neigiamos įtakos stabdymo ar nukrypimo nuo tūpimo krypties veiksmams. Sistema realiuoju laiku pateikia paviršiaus būklės įvertinimą pagal ICAO (tarptautinė civilinės aviacijos organizacija) reikalavimą. ,,ATLAS“ naudoja pažangius jutiklius ir algoritmus, kad aptiktų kliūtis ant kilimo/tūpimo tako, o tada pateikia šią informaciją valdymo bokštui.

Techninės specifikacijos ir pritaikymo galimybės pristatytos ir mažųjų vikruolių - ,,Urban-Sweepers S2.0“ ir ,,Pony P3.0“. Šie modeliai ne tik draugiški aplinkai, bet dėl savo kompaktiškumo gali puikiai pasitarnauti miestų valyme.

Vokietijos gamykloje ,,Kupper Weisser“ visas dėmesys skiriamas biriems ir skystiems druskos mišiniams. Gerai apmokytas operatorius yra labai svarbu, norint užtikrinti, kad reikiamas druskos mišinio kiekis būtų paskleistas tinkamu būdu. ,,Adampolis Rental“ komanda pasisėmė žinių apie tinkamą barstytuvo sureguliavimą ir įprastinius problemų šalinimo būdus. Mokymų metu taip pat pristatytos visos saugos priemonės, tinkama barstytuvo priežiūra bei aptarti aplinkosaugos klausimai.

 

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku