„Boschung“ įsipareigoja siekti nulinės emisijos ateityje – būti pilnai varomi elektra

  • Titulinis
  • „Boschung“ įsipareigoja siekti nulinės emisijos ateityje – būti pilnai varomi elektra
„Boschung“ įsipareigoja siekti nulinės emisijos ateityje – būti pilnai varomi elektra
Payerne, Šveicarijoje, 2023 m. liepos 4 d. – pirmaujanti miesto priežiūros sprendimų lyderė „Boschung“, savo naujausia iniciatyva, išdidžiai praneša apie reikšmingą šuolį tvarios ateities link. Remdamasi 2018 m. pristatyto pirmosios visiškai elektrinės šlavimo mašinos „Urban-Sweeper S2.0“ sėkme, „Boschung“ žengia kitą svarbų žingsnį - visas smulkaus transporto priemonių asortimentas bus pilnai varomas elektra. Šis pokytis „Boschung“ reiškia pasiryžimą mažinti CO2 emisiją ir eiti tvaresnės ateities link.

Palaipsniui atsisakydama dyzeliu varomų smulkių transporto priemonių ir pereidama prie visiškai elektrinių alternatyvų, „Boschung“ pabrėžia savo tvirtą įsipareigojimą tausoti aplinką. 2023 m. pradžioje priimtas sprendimas atsisakyti dyzelinių transporto priemonių yra svarbus etapas „Boschung“ kelyje į ekologiškesnę ir tvaresnę ateitį.

„Boschung“ suprasdami atsinaujinančios energijos svarbą, įdiegė pažangiausią energijos gamybos sistemą, kuri išnaudoja gamtos jėgą. Daugiau nei 3500 m2 saulės baterijų dengia būstinės, įsikūrusios Payerne stogą. „Boschung“ pavertė savo pagrindinį biurą į savarankiškos energijos centrą. Vokietijoje, „Boschung“ gamykla išsiskiria savo vietoje gaminamu biodujų šildytuvu.

Turėdama ilgametę miesto priežiūros sprendimų patirtį, „Boschung“ koncentruojasi į naujoves ir pažangiausias technologijas. „Boschung“ ekspertų, inžinierių ir tyrėjų komandos sukurta „Boschung Vehicle and Drive“ technologija sujungia didelį našumą ir efektyvumą, leidžia pailginti darbo valandas ir optimizuoti energijos suvartojimą.

„Boschung“ pasišventimas mažinti CO2 išmetimą ir teikti naujoviškus sprendimus, varomus elektra, leidžia bendrovei tapti pramonės lydere, pasirengusia kurti geresnę ateitį.

Šaltinis: https://www.boschung.com/post/boschung-commits-to-a-0-zero-emission-future-going-fully-powered-by-electric/

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku