,,Active Vilnius“ gerina viešąją erdvę tinklinio ir teniso kortus papildydamas natūraliu smėliu

  • Titulinis
  • ,,Active Vilnius“ gerina viešąją erdvę tinklinio ir teniso kortus papildydamas natūraliu smėliu
,,Active Vilnius“ gerina viešąją erdvę tinklinio ir teniso kortus papildydamas natūraliu smėliu

VšĮ ,,Active Vilnius“ ėmėsi iniciatyvos gerinti Lietuvos sostinės viešąsias erdves. Šiais metais organizacija siekė sustiprinti gyventojų ir lankytojų patirtį prie „Baltojo tilto“ sujungdama tinklinio ir teniso aikštynus. Įgyvendinimui į aikštynus atvežama 800 tonų natūralaus, neplaunamo smėlio, iškasto „Pagirių karjere“.

Šiam projektui įgyvendinti VšĮ „Active Vilnius“ pasitelkė transporto įmonės „Grinda“ paslaugas -  smėlio nugabenimą iš karjero ir „Adampolis Rental“ smėlio transportavimo, paskirstymo ir išlyginimo paslaugas. 800 tonų smėlio projektas įgyvendintas per penkias dienas.

„Adampolis Rental“ komandą sudarė septyni operatoriai, kurie naudojo keturis technikos agregatus, tarp jų du „Wacker Neuson“ savivarčius smėliui vežti, vieną frontalinį krautuvą ir vieną ekskavatorių, kuris buvo naudotas smėlio išlyginimui. Komandos tikslas buvo ne tik operatyviai įgyvendinti darbus bet ir užtikrinti, kad smėlis būtų tolygiai paskirstytas aikštelių komplekse, kurį sudaro didelė pagrindinė tinklinio aikštelė ir aštuonios mažesnės tinklinio-teniso aikštelės.

Tinklinio ir teniso kortų smėlio papildymas pagerino žaidimo kokybę bei bendrą estetinį vietovės vaizdą. Prie Neries ties „Baltuoju tiltu“ esantys aikštynai tapo dar patrauklesni tiek miesto gyventojams, tiek miesto svečiams.

Šis projektas yra tik viena iš daugelio iniciatyvų, kurių imasi VšĮ „Active Vilnius“, siekiant gerinti Lietuvos sostinės gyventojų ir svečių gyvenimo kokybę. Investuodamas į viešąsias erdves ir infrastruktūrą, miestas kuria visiems tinkamesnę ir malonesnę aplinką.

 

 

 

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku