„Adampolis Rental” – naujieji oficialūs „Dinolift” atstovai Lietuvoje

  • Titulinis
  • „Adampolis Rental” – naujieji oficialūs „Dinolift” atstovai Lietuvoje
„Adampolis Rental” – naujieji oficialūs „Dinolift” atstovai Lietuvoje
„Adampolis Rental”  džiaugiasi galėdami pranešti apie naują partnerystę. Nuo 2024 m. sausio 1 d. „Adampolis Rental” yra oficialus „Dinolift” platintojas Lietuvoje. „Dinolift” - pirmaujantys kėlimo platformų gamintojai.

1995 m. įkurta „Adampolis Group” įmonių grupė yra viena didžiausių Lietuvoje, kuri specializuojasi komercinio ir nekomercinio transporto bei specializuotos įrangos pardavimuose, nuomoje ir aptarnavime. Po įmonės grupės skėčiu veikia aštuonios įmonės ir septyni skirtingi „Adampolis” prekių ženklai. Grupėje dirba daugiau kaip 250 savo srities specialistų. Būdami „Adampolis” grupės dalimi, „Adampolis Rental” siekia teikti aukščiausios kokybės statybos, pramonės, žemės ūkio, komunalinių paslaugų ir oro uostų įrangos nuomos bei aptarnavimo paslaugas. Įmonė dirba su aukščiausios kokybės, pasaulyje gerai žinomais prekių ženklais, kurie siūlo aukštos kokybės produktus ir gali patenkina unikalius klientų poreikius.

„Džiaugiamės galėdami pradėti bendradarbiauti su „Adampolis Rental” - sakė Hansas Slotte, „Dinolift” pardavimų vadovas. „Šis bendradarbiavimas yra vertingas mūsų veiklai Baltijos šalių rinkoje. „Dinolift” kėlimo platformos yra žinomos dėl savo pažangiausių technologijų, puikių eksploatacinių savybių ir novatoriškų sprendimų, o „Adampolis Rental” turi gerą reputaciją, kaip aukščiausios kokybės įrangos tiekėjai ir aptarnavimo specialistai.”

„Tai mums svarbus įvykis. Esame labai dėkingi ir džiaugiamės galėdami atstovauti tokiam stipriam prekių ženklui. Savo vietą rinkoje išsikovojome būtent dėl to, kad stengiamės suprasti klientų poreikius, siūlome patikimą ir greitą aptarnavimą, įrangą bei sprendimus, kurie leidžia dirbti efektyviau. Įtraukę į savo asortimentą „Dinolift” produktus, galėsime dar geriau aptarnauti savo klientus ir patenkinti įvairius jų poreikius.” Sako „Adampolis Rental” produktų grupės pardavimų vadovas Justinas Grockis.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku