Miškininkystės darbus atlikite sklandžiai su O.M.E.F biokuro giljotina

O.M.E.F biokuro giljotina ,,Big Inch“ sujungia paprastumą, efektyvumą ir universalumą. Specializuotas įrankis sukurtas dirbti su bet kokio tipo technika bei mediena - gali sugriebti, nukirpti ir laikyti medį tuo pačiu metu.

Vienas iš pagrindinių O.M.E.F giljotinos naudojimo pranašumų - didelis našumas kerpant apaugusius medynu plotus, taip paverčiant giljotina nepakeičiamu pagalbininku Biokuro ruošime.

O.M.E.F giljotina turi prilaikymo funkciją, kuri leidžia dar labiau padidinti jos našumą - prilaikant jau nukirptą smulkią medieną. Tokiu būdu galima kartoti kirpimą net keletą kartų prieš padedant krovinį į norimą vietą.

Giljotinos puikiai pritaikytos tokiems darbams kaip: Biokuro ruoša, kanalų bei pakelių valymas, elektros linijų priežiūra, biržių ruošimas ir t.t.. Jos atlieka švarų pjūvį prie pat žemės paviršiaus nepalikdama kelmų, todėl yra pranašesnė už pjovimą pjūklais.

Be saugumo privalumų, šios giljotinos yra taip pat neįtikėtinai efektyvios. Gali įveikti net didžiausius medžius - nukirpti iki 450 mm. skersmens kamienus. Didelis kirpimo greitis bei prilaikymo funkcija leidžia greitai išvalyti didelius plotus, todėl biokuro giljotinos yra nepakeičiamas įrankis kraštovaizdžiui tvarkyti.

O.M.E.F giljotina pasižymi patvaria konstrukcija ir yra pilnai pagaminta iš aukštos kokybės Hardox plieno, užtikrinančio darbo sklandumą. Tvirta konstrukcija leidžia įveikti net ir pačius kiečiausius medžius. O.M.E.F giljotinas galite įsigyti arba išsinuomoti susisiekę telefonu: +37066944310. 

BI 100 mažiausioji giljotina „BIG INCH“ šeimoje. Įrengtas 10 t. jėgos cilindras leidžia tvarkingai ir greitai pjauti iki 150 mm. skersmens. Taip mini ekskavatorius nuo 1,5 t. iki 3 t. pavirsta į efektyvią miško mašiną.

Kompaktiškas, universalus ir tvirtas. BI200 tinkamas naudoti technikai nuo 3 t. iki 8 t.. Šis modelis tinka medžių kirtimui iki 200 mm. skersmens.

BI300 tinka vidutinio dydžio eksploatacinei technikai, nuo 7 t. iki 18 t. Įrengtas su 33 t. jėgos cilindru, užtikrina didelį našumą ir pjovimo pajėgumą iki 300 mm. skersmens.

Didelis agregatas - garantuotas našumas: cilindras su 70 t. jėga ir pjovimo galia virš 400 mm. skersmens. BI400 tinka mašinoms, kurių darbinis svoris yra nuo 14 t. iki 24 t.

Giljotinos lengvai montuojasi ant vikšrinių ekskavatorių. ,,Adampolis Rental" siūlo ekskavatorių nuomą, įskaitant vikšrinius ekskavatorius su galimybe montuoti giljotiną.

Rotacinis krautuvas ROMASTOR

Pasiekti puikių rezultatų statybvietėje ar pramonėje, padės rotaciniai krautuvai. Pagrindinis šių krautuvų privalumas – galimybė apsisukti aplink savo ašį 360°. Tai padidina ne tik manevravimo galimybes siauroje darbo vietoje, bet ir ženkliai sumažina išlaidas skirtas darbui. 

ROMASTOR yra pirmasis, besisukantis teleskopinis krautuvas, kuris aplink savo ašį gali apsisukti iki 360° ir taip užtikrinti manevringumą ir tikslumą objekte. Naudodami ROMASTOR galite be jokio vargo perkelti objektus per tvoras, įkelti į pastatus ar manevruoti siaurose erdvėse. 

ROMASTOR privalumai: 

 • Krautuvas pritaikytas dirbti ribotose erdvėse; 
 • Mažesnės krautuvo kuro sąnaudos - ~20%; 
 • 30% trumpesnis darbo laikas. 

ROMASTOR siūlo ir 360° besisukančias šakes, kurios gali būti pritaikomos visų gamintojų teleskopiniams krautuvams.  

Priedai yra įvairių modifikacijų: 

- ROMASTOR 2.5T BASIC®/ ROMASTOR 4.0T XXL®/ ROMASTOR 5.0T XXL®– šakės sukasi 360°. 

- ROMASTOR-TILT® 2.5T & 4.0T / ROMASTOR-TILT® 5.0T– šakės sukasi 360° ir pasiverčia. Tai ypač patogi funkcija kraunant plačius krovinius per siauras angas. 

- ROMASTOR-3D® - šakės apsisuka 360° horizontaliai ir vertikaliai. 

Partnerystė tvariai ateičiai: tarp „Adampolis Rental“ atstovaujamų prekės ženklų – šveicarų „Boschung“

„Adampolis“ įmonių grupei priklausančios specialiosios technikos nuomos bendrovės „Adampolis Rental“ atstovaujamų prekės ženklų krepšelį šią vasarą papildė šveicarų „Boschung“ – vienas stipriausių pasaulyje kelių, miestų gatvių valymo ir oro uostų dangos priežiūros sistemų ir mašinų gamintojų. Nauja partnerystė padės išpildyti tiek esamų, tiek potencialių klientų poreikius. Pradedant naujausiais elektriniais gatvių šlavimo sprendimais, kuriuos jau išbandė ir Lietuvos miestų savivaldybės.

„Labai džiaugiamės, kad mūsų partneriu ir atstovu Lietuvoje šiemet tapo „Adampolis Rental“. Jų požiūris ir fantastiškas serviso paslaugų tinklas tikrai gali išpildyti klientų lūkesčius. Mūsų strategijoje labai svarbus ir įrangos nulinės taršos faktorius. Pastarąjį dešimtmetį kuriame ir tobuliname visiškai elektra varomas šlavimo mašinas ir kitus sprendimus, užtikrinančius tvarią gatvių, kelių, miestų ir oro uostų priežiūrą tiek vasarą, tiek ir žiemą. Todėl svarbu, kad ir partneriai galėtų integruoti naujas technologijas ir atliepti ateities klientų lūkesčius“, – apie partnerystę su „Adampolis“ įmonių grupės viena iš įmonių, sako Gabriel Boschung, jau beveik 75 m. rinkoje veikiančios ir iki šiol šeimos valdomos „Boschung Group“ generalinis direktorius.

Jis pažymi, kad platinimo partnerių pasirinkimas grupėje visada vykdomas tik atidžiai išanalizavus rinką.  Tarp svarbių kriterijų renkantis – ir greita komunikacija bei gebėjimas priimti greitus sprendimus. Taip pat aiškus rinkos ir klientų poreikių matymas ir supratimas.

„Vyksta didelė transformacija. Komunalinės paslaugos, miestų savivaldybės, oro uostai – į visas šias sritis ateina naujosios technologijos, jas būtina integruoti. Renkamės partnerius, kurie gali tai daryti, yra atviri pokyčiams, naujoms technologijoms ir naujoms idėjoms bei gali padėti atvesti jas į rinką“, – sako G. Boschung.

Ateities klientų lūkesčiams

Šveicarijoje pagrindinę gamybą sutelkę „Boschung Group“ turi biurus 11 valstybių, juose dirba per 700 darbuotojų. Kitose šalyse bendrovę atstovauja pasirinkti partneriai. „Admapolis Rental“ jau Lietuvoje atstovauja du stiprius Europos prekių ženklus – italų „Dieci“, vokiečių „Wacker Neuson“. „Boschung“ įranga ir sprendimai atveria naujas technikos nuomos veiklos sritis ir daug potencialo ateičiai.

Mantas Sakalauskas, „Admapolis Rental“ pardavimų vadovas, pažymi, kad partnerystė su „Boschung Group“ bendrovę kilsteli į naują lygį.

„Labai vertiname ir džiaugiamės, kad galime atstovauti tokį stiprų prekės ženklą. Mus sužavėjo „Boschung“ atidumas detalėms, dėmesys kokybei ir elektrifikacijos, tvarumo progresas. Patys užsitarnavome vietą rinkoje būtent todėl, kad stengiamės suprasti klientų poreikius, pasiūlyti patikimą ir greitą servisą, įrangą ir sprendimus, kurie leidžia efektyviau dirbti. Dabar turime stiprų partnerį, kurio sprendimai labai padės pildant tiek esamų, tiek potencialių klientų lūkesčius“, – sako M. Sakalauskas.

Pirmas žingsnis – miestų švarai

„Adampolis Rental“ šią vasarą Lietuvoje jau pristatė ,,Boschung“ sukurtą pirmąją visiškai elektrinę gatvių šlavimo mašiną Urban-Sweeper S2.0. Išmaniojoje šlavimo mašinoje yra galiniai, šoniniai ir į priekį nukreipti jutikliai, užtikrinantys 360° vaizdą, tad mašina nesusidurs su žmogumi, gyvūnu ar bet kokiu judančiu ir nejudančiu objektu. Tai puikus sprendimas valyti miestų centrus, pėsčiųjų zonas, dviračių takus ir kitas miestų erdves. Šiai dienai miestams galime pasiūlyti šią, pilnai elektrinę šlavimo mašina įsigyti ar išsinuomoti ir valyti viešąsias erdves pagal realų poreikį.

Dar šį rudenį Lietuvą pasieks ir trys naujos bendrovės sukurtos mašinos „Pony P3.0, taip pat skirtos miestų gatvių priežiūrai. Prieš kone 50 metų sukurta ir nuolat atnaujinama mašina yra universalus ir maksimaliai efektyvus sprendimas tiek vasaros, tiek žiemos valymo poreikiams. Keičiami papildomi priedai vasarą naudojami gatvėms šluoti ar švarinti nuo piktžolių, o žiemą – sniegui valyti ar barstyti slidžią gatvių dangą.

„Lietuva daug investavusi į infrastruktūrą, tačiau ją reikia ir eksploatuoti, tinkamai prižiūrėti. Todėl ir pradedame nuo miestų gatvių valymo technikos. Savo srityje „Boschung“ sprendimai neturi lygių. Jei kitose transporto srityse elektros baterijų tobulinimas dar procese, šiose valymo mašinose naudojamos baterijos gali dirbti iki 10 val., o pats valymas vyksta ne tik be triukšmo ar taršos, bet jau greitai ir autonomiškai“, – sako M. Sakalauskas.

Keliams ir oro uostams

Ateityje „Adampolis Rental“ tikisi Lietuvoje įvesti ir kitų sričių gamintojo sprendimus. Jau kalbamasi ir su oro uostais, kurių takų priežiūrai reikalingos mašinos turi dirbti preciziškai tiksliai, o aptarnavimas negali vėluoti. „Boschung“ multifunkcines kelių ir oro uostų takų valymo sistemas „Jetbroom“, kurios pagal atliekamas funkcijas atstoja bent tris standartines kitų gamintojų mašinas, jau naudoja tiek artimiausi –  Rygos, Varšuvos – oro uostai, tiek ir didieji tarptautiniai HUB. Pavydžiui, Čikagos O’Haro tarptautinis oro uostas jų yra įsigijęs jau daugiau 80 vnt.

M. Sakalauskas pažymi, kad  lietuviams „Boschung“ nėra visai naujas prekės ženklas – rinkoje rastume ne vieną verslą, įsigijusį naudotą „Boschung“ techniką, kuri, net sukurta seniau, vis dar puikiai tarnauja.

„Mūsų siekis – rinkai pristatyti inovatyviausius ir efektyviausius sprendimus, kurių poreikį klientai jau jaučia šiandien ir dar pajus ateityje“, – sako „Adampolis Rental“ pardavimų vadovas.

Šaltinis: https://www.vz.lt/adampolis/2022/10/11/partneryste-tvariai-ateiciai-tarp-adampolis-rental-atstovaujamu-prekes-zenklu–sveicaru-boschung#ixzz7hO9yRfj9

„Adampolis Rental“: vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio

Nuo mažiausio, į vonios kambarį įvažiuoti galinčio ekskavatoriaus, iki teleskopinių rotacinių krautuvų ir 3D įrangos planiravimo darbams. Specialiosios technikos nuomos bendrovės „Adampolis Rental“ parką sudaro apie 200 transporto priemonių. Vis tik, didžiausią naudą klientams šiandien neša ne tik plati technikos pasiūla, bet ir papildomos paslaugos: technikos nuoma su patyrusiais operatoriais ir servisas be rūpesčių.

„Esame vieninteliai tokie, kurie siūlo technikos nuomą su operatoriais. Kuo toliau, tuo labiau tai pasiteisina. Šiandien mūsų operatoriai dirba su daugiau nei 30 proc. visos išnuomojamos technikos. Jei galėsime, pasiūlysime ir daugiau, nes poreikis iš klientų dabar dar didesnis“, – sako Laimis Krevnevičius, „Adampolis Rental“ (UAB „VL Rental”) vadovas.

Operatoriaus paslaugos ypač aktualios dėl bendro specialistų trūkumo, kuris kelia nemažai galvos skausmo visų sektorių verslui.  Be to, net jei darbuotojų yra, ne visų jų kvalifikacijos užtenka darbui su naujausia technika. „Admapolis Group“ priklausanti nuomos bendrovė nuolat investuoja į darbuotojų žinias ir kompetenciją, tad nuomojantis net pažangiausią techniką su operatoriumi, papildomų klausimų dėl jos valdymo klientams nebekyla.

„Jei mūsų transportas kartais sugestų, jį operatyviai keičiame. Turime ir pakaitinių operatorių, kurie užtikrina, kad mūsų klientų verslas tikrai nestos. Dirbant biokuro katilinėse, atliekų  rūšiavimo gamyklose ar panašiose vietose, kur darbas vyksta visą parą, įskaitant savaitgalius ir šventes, – užtikrinti nenutrūkstamą darbą kritiškai svarbu“, – pažymi L. Krevnevičius.

Naujausi sprendimai

Prieš dešimtmetį veiklą pradėjusi „Adampolis Rental“ oficialiai atstovauja trims stipriems Europos prekių ženklams – italų „Dieci“, vokiečių „Wacker Neuson“ ir šveicarų „Boschung“. Tarp bendrovės klientų – kelių tiesimo, atliekų tvarkymo, biokuro, statybų įmonės. Daugeliui jų reikia labai specifinės technikos ir sprendimų, tad bendrovės transporto parkas labai įvairus ir nuolat atnaujinamas.

„Mūsų autoparkas kasmet auga po 20 proc., jį atnaujiname kas 2-3 metus. Nuomai tai labai svarbu, nes ir klientai, ir patys operatoriai jau renkasi su kokia technika nori dirbti. Visiems aktualu turėti naujausius sprendimus. Šiemet įvedėme naujovę – ekskavatorius su giljotinomis, skirtomis miškams karpyti, valyti. Biokuro paklausa labai išaugusi, ūkininkai vis aktyviau prižiūri savo laukus, tvarko melioracijos griovius, pamiškes ir taip prisideda prie biokuro pasiūlos“, – pasakoja L. Krevnevičius.

Jokių darbų „iš akies“

Stambi technika  – buldozeriai, didieji ekskavatoriai – jau kurį laiką nuomojami su „Leica“ 3D autonominio valdymo sistema. Jos pagalba operatoriams reikia tik prižiūrėti techniką, o visus nustatymus, kiek, kur ir kaip kasti, pagal projektą sustyguoja sistema. Pasak L. Krenevičiaus, bendrovė klientams išnuomoja ir pačią sistemą atskirai, jei toks poreikis yra. Be jos rimtesni darbai esą jau sunkiai įsivaizduojami, nes matuoti kasimo darbus „iš akies“ ar senais metodais reiškia ir didesnę darbų broko riziką.

„Jei statybų projekte numatyta, kad reikia nuskusti 80 cm. žemės, o projektas sukeltas į sistemą, buldozeris pats reguliuoja, kiek skusti. Tai labai reikšmingas palengvinimas, kuris padeda užtikrinti atlikto darbo kokybę. Projektuotojai jau visi žino ir naudojasi, bet dar yra rangovų, kuriuos supažindiname su šia sistema, nes jiems tai naujovė”, – sako bendrovės vadovas.

Nuoma su aptarnavimu

Nemaža dalis „Adampolis Rental“ klientų – atliekų tvarkymo verslas. Pradėję nuo atliekų rūšiavimo įmonių, šiandien nuomos klientų rate bendrovė jau turi visą grandinę – nuo atliekų surinkimo iki deginimo įmonių. Šiam verslui taip pat reikalinga speciali technika, su pilnaviduriais ratais, įvairiais priedais. O ypač svarbu – technikos priežiūra ir aptarnavimas.

„Kartą per savaitę nuomojamą techniką patys plauname, valome, sutvarkome ir sutepame. Kitaip atliekų rūšiavimo gamyklose esanti technika per daug užsiterštų ir gestų. Turbūt todėl klientai vis labiau vertina nuomos paslaugą. Kai pamatai, kiek reikia priežiūros ir aptarnavimo, supranti, kad pirkti ir pačiam visa tai daryti versle tiesiog neapsimoka. Mūsų aptarnavimo paslaugos tampa dar vienu privalumu ir nuima daug rūpesčių nuo įmonių pečių“, – sako L. Krevnevičius.

„Adampolis Rental“ klientų rate ir nemaža dalis lietuvių įmonių, dirbančių Vokietijos, Olandijos rinkose. Tam bendrovė turi ir visą darbui užsienyje skirtą paketą – nuomoja techniką ir per atstovaujamus partnerius pasirūpina jos aptarnavimu už Lietuvos ribų.

„Tai svarbi šiandienos mūsų veiklos kryptis, bet svarbiausia – geras santykis ir susikalbėjimas su visais klientais. Per tuos dešimt metų užsitarnavome pasitikėjimą, užsiauginome nuolatinių klientų ratą ir galime sau leisti dirbti su tais verslais, su kuriais mūsų požiūris į techniką sutampa“, – sako L. Krevnevičius.

Šaltinis: https://www.vz.lt/adampolis/2022/09/28/adampolis-rental-vis-daugiau-verslu-supranta-kad-technikos-nuoma-verta-didelio-demesio#ixzz7gAQWZgoQ

Klientų diena Wacker Neuson akademijoje, Reichertshofen’e


Plėsti žinias, į Wacker Neuson akademiją, keliavo specialistai iš 12-os pasaulio šalių, tarp jų ir Adampolis Rental vadybininkai bei klientai.

Wacker Neuson akademijoje galima gauti idealias tobulėjimo sąlygas. Sertifikuotos techninės priežiūros mokymo programos suteikia išsamias techninės priežiūros ir remonto žinias visai gaminių linijai.

Mokymų metu komanda turėjo galimybę apsilankyti vidiniame pilone, susipažinti su smulkia technika ir gauti išsamius funkcijų bei konstrukcijų paaiškinimus. Komanda taip pat susipažino su įvairiais techniniais patobulinimais ir novatoriškomis technologijomis, kurias pristatė Wacker Neuson technikas. Mokymo centras suteikia ne tik teorinių žinių, bet ir galimybę gauti praktinių žinių iš ilgametę patirtį turinčių kompetentingų instruktorių komandos. Šalia akademijos esanti išorinė demonstracinė zona užtikrina unikalią galimybę išbandyti stambią techniką -  ekskavatorių, ratinį krautuvą ir savivartį. 

Akademijoje taip pat įsikūręs Wacker Neuson muziejus, kuriame puikavosi pirmasis vibroplūktuvas su vidaus degimo varikliu - 1926 m., pirmoji vibroplokštė 1945 m. ir daug kitų akį traukiančių eksponatų.

Nulinės emisijos giluminis vibratorius su kuprine

Wacker Neuson pristato naujoves nulinės emisijos statybinės įrangos srityje – giluminis vibratorius su kuprine. Sukurta kasdieniam naudojimui statybvietėse. Belaidis akumuliatorius garantuoja vartotojui maksimalų lankstumą statybvietėje tankinant betoną, dirbant ant klojinių ir pastolių. Operatorius turi didelę judėjimo laisvę ir neribotą darbo spindulį. Galinga, ličio jonų baterija suteikia energijos visai darbo dienai, o elektrinis variklis nereikalauja priežiūros.

Aukšta ergonomika: kuprinių sistemą sukūręs Vokietijos gamintojas kuprinėms siūlo labai gerą svorio paskirstymą bei didelį nešiojimo komfortą.

Saugumas: apsauginė žarna ir laidai yra tiesiogiai prijungti prie kuprinės, ant žemės nėra kabelių/žarnų, todėl nėra pavojaus užkliūti statybvietėje.

Laiko ir pastangų taupymas: apdorodamas didelius plotus, operatorius sutaupo laiko ir pastangų, nes nereikia iš naujo prijungti giluminio vibratoriaus jungties ar perkelti keitiklio.

Visada lankstus: skirtingo ilgio žarnos ir įvairaus diametro dalys gali būti prijungtos prie keitiklio kuprinės, atsižvelgiant į darbo vietą.

Kiti giluminio vibratorio su kuprine privalumai:

 • Kuprinės svoris – 10 kg.;
 • BP500 baterijos modelis, kurio energija siekia 500 Wh.;
 • Baterija gali būti įkrauta per 90 min.;
 • Galima naudoti nuo -10°C iki +50 °C darbinėje temperatūroje
 • Itin tvirtas korpusas atlaikantis visus įtempimus;
 • Visiškas našumas nuo pirmos iki paskutinės darbo minutės, dėl pastovios galios per visą iškrovimo etapą;
 • Vieno akumuliatoriaus įkrovimo pakanka visiems vidutinės darbo dienos darbams;
 • Perjungus benzino naudojimą į elektros - energijos sąnaudos sumažėja iki 70%.
Pirmoji visiškai elektrinė gatvių šlavimo mašina Urban-Sweeper S2.0 jau Lietuvoje!

Atėjus elektros erai, šių metų gegužės 24d. UAB ,,Adampolis Rental“ sekdamas naujausias tendencijas potencialiems klientams pristatė Urban-Sweeper S2.0. Tai pirmoji ir visiškai elektrinė gatvių šlavimo mašina, sukurta Šveicarų kompanijos ,,Boschung“. Urban-Sweeper S2.0 buvo sukurta atsižvelgiant į efektyvumą. Išskirtinai lengvas svoris ir siauras plotis, užtikrinama maksimalų pasiekiamumą ir siurbimo efektyvumą. Išmaniojoje šlavimo mašinoje yra galiniai, šoniniai ir į priekį nukreipti keli jutikliai, užtikrinantys 360° vaizdą. Nesvarbu, ar šlavimo mašina susiduria su žmogumi, gyvūnu ar bet kokiu judančiu ir nejudančiu objektu. Tai puikus sprendimas valyti miestų centrus, pėsčiųjų zonas, dviračių takus ir apskritai bet kokias mažas ar vidutinio dydžio vietas.

Urban-Sweeper S2.0 savybės:

 • 2m3 bunkerio talpa;
 • Mašina išskirianti 0 (nuline) emisija;
 • Pakrovimo laikas tik 100 minučių;
 • Darbo laikas iki 10 valandų, priklausomai nuo operatoriaus ir darbo sąlygų;
 • Šlavimo mašina yra šarnyrinio tipo, tai užtikrina ypač gerą manevringumą;
 • Kompaktiškos mašinos lengvas valdymas ir geros šlavimo charakteristikos;
 • Gali išlaikyti 3500 kg arba 4000 kg bendrą bruto svorį.

Užpildykite anketą

MECHANIKAS

Darbo pobūdis:

 • Statybinės, pramonės ir žemės ūkio technikos gedimų radimas ir remontas (frontaliniai krautuvai, ratiniai bei vikšriniai ekskavatoriai, buldozeriai ir t.t.);
 • Spec. technikos diagnostika bei remontas, garantinis aptarnavimas.

Reikalavimai:

 • Patirtis statybinės, pramonės ir žemės ūkio technikos remonte (privalumas);
 • Techninis išsilavinimas;
 • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
 • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
 • Atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas, noras dirbti ir užsidirbti.

Mes siūlome:

 • Darbą stabiliai veikiančioje ir augančioje įmonių grupėje;
 • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
 • Visas, kokybiškam darbui, reikalingas priemones;
 • Sveikatos draudimą, NA draudimą ir papildomų naudų paketą Adampolis group darbuotojams.
 • Darbo laikas: 8-17 val., pirmadienis-penktadienis (savaitgaliai laisvi)

Atlyginimas

Nuo 1350 €/mėn. į rankas (+ kintami priedai nuo pasiektų rezultatų)

Daugiau apie šią darbo poziciją sužinosite paskambinę 8 699 98579 

Užpildykite anketą

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

 • Naujų klientų paiešką;
 • Rūpintis technikos pardavimų ir nuomos procesu;
 • Pristatyti techniką klientams ir ruošti komercinius pasiūlymus.

Reikalavimai:

 • Nemažiau 1 metų patirtį pardavimų srityje
 • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)
 • Būti aktyviu, turėti derybinius įgūdžius

Mes Jums siūlome:

 • Dinamišką ir aktyvų darbą;
 • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
 • Tarnybinį automobilį ir kitas būtinas darbo priemones;
 • Dalyvausite įmonės renginiuose, šventėse ir kartu kursime vidinę kultūrą.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas (+ kintami priedai nuo pasiektų rezultatų.)

Daugiau apie šią darbo poziciją sužinosite paskambinę: 864307927

Užpildykite anketą

BULDOZERIO OPERATORIUS (VILNIUJE IR KAUNE)

Darbo pobūdis:

Statybos, kelių ir aikštelių paruošimo darbai su 14 tonų Caterpillar buldozeriu.
Žemės grunto, smėlio ar skaldos planiravimo darbai su 3D įranga.

Reikalavimai:

 • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
 • SM kategorija;
 • Darbo su buldozeriu patirtis būtina (1-2 metai);
 • Atsakingas požiūris į darbą;
 • Be žalingų įpročių.

Mes Jums siūlome:

 • Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje įmonėje;
 • Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
 • Konkurencingą atlyginimą ir kitas motyvacines priemones;
 • Visas socialines garantijas bei puikias darbo sąlygas;
 • Visas priemones, reikalingas darbui.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas.

Daugiau apie šią darbo poziciją sužinosite paskambinę: 864307927

Užpildykite anketą

EKSKAVATORININKAS (KAUNE IR VILNIUJE)

Darbas su modernia statybos ir pramonės technika.

Reikalavimai:

 • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
 • TR1, TR2, C, CE kategorijos;
 • Darbo patirtis (privalumas);
 • Atsakingas požiūris į darbą;
 • Be žalingų įpročių.

Mes siūlome:

 • Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje įmonėje;
 • Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
 • Konkurencingą atlyginimą ir kitas motyvacines priemones;
 • Visas socialines garantijas bei puikias darbo sąlygas;
 • Visas priemones, reikalingas darbui.

Atlyginimas:

Nuo 800 eur. į rankas.

Užpildykite anketą

KRAUTUVO OPERATORIUS (KĖDAINIŲ R.)

Darbas Zabieliškio atliekų rūšiavimo centre (Kėdainių r.)

Reikalavimai:

 • Galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
 • TR2, SM, C kategorijos;
 • Darbo patirtis (privalumas);
 • Atsakingas požiūris į darbą;
 • Be žalingų įpročių.

Mes siūlome:

 • Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje įmonėje;
 • Darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
 • Konkurencingą atlyginimą ir kitas motyvacines priemones;
 • Visas socialines garantijas bei puikias darbo sąlygas;
 • Visas priemones, reikalingas darbui.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi ADAMPOLIS GROUP personalo skyriaus darbuotojų kol vyks atrankos procesas. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas:

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Užpildykite anketą

Nauji DIECI teleskopiniai krautuvai AGRI STAR 35.6 EVO2 GD ir AGRI STAR 40.7 EVO2 GD jau pas mus!

Praėjusią savaitę iš Italijos sulaukėme dviejų naujausio modelio DIECI krautuvų AGRI STAR 35.6 EVO2 GD ir AGRI STAR 40.7 EVO2 GD. Populiariausi pagalbininkai ūkyje su ypač gausia komplektacija: galingu FPT varikliu net 107 kW, naujos kartos Giugiaro Design (GD) kabina, EVO2 transmisija, pilnu LED apšvietimu ne tik priekyje ir gale, bet ir perimetre. Integruota pneumatinė „Grammer“ sėdynė, kondicionierius, 2 vaizdo kameros saugiam darbui. Apgalvotai sumontuotas technikos valdymas vairalazde ir svirtimis. Sumontuotos Michelin Bibload ilgaamžės padangos ir dar daug kitų priedų, palengvinančių darbą.


Susidomėjojote? Kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininkus ir suteiksime galimybe ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti!

,,VL Rental“ atitinka ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 reikalavimus

Džiaugiamės, jog ,,VL Rental“ atitinka kokybės vadybos sistemos ir aplinkos saugos vadybos sistemos reikalavimus, taip užtikrinant geresnį klientų aptarnavimą, didesnį dėmesį gamtos poveikiui ir aukštą prekių bei paslaugų kokybę.

Kokybės vadybos sistema.

ISO 9001:2015 yra tarptautiniu mastu pripažintas standartas kokybės vadybos sistemos (kartais naudojamas trumpinys tiesiog KVS) įgyvendinimui. ISO 9001:2015 ypatinga dėmesį skiria klientui, tai sudaro prielaidas pasiekti jo maksimalaus pasitenkinimo. Akcentuojantis kliento pasitenkinimą, procesų valdymą, matavimą, nuolatinį tobulinimą ir didesnį aukščiausių vadovų dalyvavimą, ISO 9001:2015 standartas gali būti taikomas ir paslaugų sferoje, ir pramonėje.

,,VL Rental“ įgyvendina kokybės vadybos sistemą pagal tarptautinio standarto reikalavimus:

 • Geriau suprantami ir atliepiami kliento poreikiai: auga klientų pasitenkinimo lygis;
 • Vyksta sisteminis organizacijos veiklos procesų planavimas, vykdymas, kontrolė, gerinimas;
 • Valdoma gaminių, procesų ir paslaugų kokybė;
 • Resursai naudojami efektyviau;
 • Aiškiai apibrėžtos pareigos ir įgaliojimai;
 • Atliekamas nuolatinis rizikų vertinimas ir jų valdymas;
 • Užtikrinama efektyvi komunikacija tarp dirbančiųjų.

Aplinkos apsaugos vadybos sistema.

ISO 14001:2015 yra tarptautiniu mastu pripažintas standartas aplinkos vadybos sistemos (dar žinomas kaip AVS) įgyvendinimui. ISO 14001:2015 iš esmės yra sukurtas ISO 9001:2015 standarto pagrindu, tačiau jis skiria dėmesį ir poveikiams aplinkai.

Integruodama standarto ISO 14001:2015 reikalavimus, organizacija prisideda prie darnaus vystymosi:

 • Apsaugo aplinką, užkirsdama kelią (arba ženkliai sumažindama riziką) neigiamiems poveikiams aplinkai;
 • Mažina potencialių neigiamą aplinkos poveikį;
 • Didina aplinkos apsaugos veiksmingumą valdant savo veiklos procesus;
 • Perduoda aplinkosauginį sąmoningumą suinteresuotoms šalims;
 • Efektyviau naudoja gamtinius resursus.

ISO 14001:2015 yra skirtas naudoti organizacijoms, siekiančioms sistemingai valdyti savo įsipareigojimus aplinkosaugos srityje ir taip prisidėti prie tvarumo. ISO 14001:2015 taikomas bet kuriai organizacijai, neatsižvelgiant į jos dydį, tipą ir pobūdį, ir taikomas aplinkosaugos aspektams, susijusiems su jos veikla, produktais ir paslaugomis, kuriuos, organizacijos nuomone, gali kontroliuoti arba paveikti, atsižvelgdama į gyvavimo ciklo perspektyvą. ISO 14001:2015 gali būti visiškai arba iš dalies naudojamas siekiant sistemingai tobulinti aplinkos valdymą.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku