Naujiena

DIECI TELESKOPINIS KRAUTUVAS: TRIJŲ DALIŲ TELESKOPINĖ STRĖLĖ PO ŠVEICARIJOS ALPĖMIS

Kuriant ir projektuojant naujus DIECI krautuvus vienas svarbiausių aspektų, kuriuos gamintojas siekia užtikrinti – novatoriški, patikimi ir univertalūs sprendimai, kurie būtų pritaikomi daugelyje sektorių. To pavyzdys, Linthal projektas, kai trijų strėlių teleskopinis centravimo krautuvas atliko pagrindinį vaidmenį, statant naują saugyklą Šveicarijoje.

Linthalio projektas: tvarus ir klimato kaitai atsparus energijos generavimas

Pastaraisiais dešimtmečiais, stengiantis rasti veiksmingus atsakus į klimato krizę, tapo būtina investuoti į sprendimus, kurie būtų ne tik ekologiški, bet ir įgyvendinami vidutinės trukmės ir ilguoju laikotarpiu. Šį reiškinį akivaizdžiai iliustruoja Šveicarijos hidroelektrinės, kurių gamyba pastaraisiais metais smarkiai sumažėjo dėl klimato kaitos sukelto vandens trūkumo.

Siekiant paremti elektrinių veiklą,  Šveicarijoje pradėtas įgyvendinti „Linthal“ projektas, kurio tikslas - pastatyti didelį rezervuarą, kuriame būtų saugoma dalis vandens, kuris įprastai po panaudojimo energijai gaminti vėl būtų grąžinamas į upes.

Šis didelis įrenginys buvo statomas pačioje Alpių širdyje, maždaug 2400 metrų aukštyje, tarp Limmerno ir Mutto miestų, o jo statyba apėmė:

 • Du dideli, daugiau kaip 150 m ilgio ir 30 m pločio urvai, kurių aukštis svyravo nuo 25 iki 50 m. Čia įrengta siurblinė, transformatorinė ir valdymo centras.
 • Du lygiagretūs šuliniai.
 • Tarnybinių tunelių tinklas, kuriame iš dalies įrengti geležinkelio bėgiai.

Statant įrenginį reikėjo tvirtų, saugių, patogių, dideles eksploatacines galimybes turinčių transporto priemonių, tinkamų dirbti netipinėje aplinkoje, esant žemai temperatūrai ir ekstremaliomis sąlygomis.

Kodėl Dieci trijų strėlių teleskopinis krautuvas?

Vykdant „Linthal“ projekto dviejų mašinų skyrių ir tunelių statybą buvo naudojama speciali DIECI transporto priemonė - trijų strėlių teleskopinis krautuvas.

Didelė DIECI patirtis gaminant specialios paskirties transporto priemones, skirtas dideliems civilinės inžinerijos projektams, leido bendrovei sukurti teleskopinį krautuvą, specialiai skirtą frezoms ir centravimo rėmams tunelių kasimo darbuose kloti.

Trys strėlės gerokai taupo laiką, nes pagreitina operacijas tunelių viduje, net ir labai dideliame aukštyje:

 • Centrinė strėlė palaiko ir nustato centravimo rėmą tunelio viduje.
 • Dvi šoninės strėlės, kurių kiekviena turi žmogaus krepšį, leidžia operatoriams atlikti tvirtinimo darbus tuo pačiu metu kaip ir kitus procesus.

Taip pat yra papildomų funkcijų, užtikrinančių itin tikslų ir kontroliuojamą veikimą, pavyzdžiui, visų 4 ratų skersinio vairavimo sistema, leidžianti itin tiksliai nustatyti transporto priemonės padėtį tunelio viduje ir dirbti visiškai saugiai net ir didelių gabaritų aplinkoje. Hidrostatinė pavarų dėžė ir incingo pedalo valdymas, leidžiantis lėtai ir kontroliuojamai važiuoti net ir esant didžiausioms variklio apsukoms.

Saugumas ir patogumas su ,,Rops-Fops" kabina

Operatoriaus saugumas yra esminė visų DIECI transporto priemonių sąlyga, ne išimtis ir trijų strėlių teleskopinis krautuvas. Bet kurioje darbo vietoje, o ypač tuneliuose, labai svarbu, kad kabinose būtų įrengtos pažangiausios komforto ir saugos sistemos, kad būtų užtikrinta operatoriaus gerovė visais darbo etapais.

Siekiant užtikrinti aukštą saugos lygį, teleskopiniame krautuve įrengtos šios sistemos:

 • ROPS-FOPS patvirtinta kabina, t. y. sertifikuota nuo apvirtimo rizikos ir rizikos, susijusios su krentančiais daiktais ar medžiagomis. Tokiu būdu kabinoje esantis darbuotojas yra apsaugotas visų operacijų metu, taip pat ir nuo bet kokio tunelio perdangos konstrukcijos gedimo.
 • Automatinė stabdymo sistema perkrovos atveju, kuri visapusiškai apsaugo nuo judančios transporto priemonės kontrolės praradimo.

Paleidimas tik įjungus neutralią pavarą ir naudojant apkrovos ribotuvus.

Šveicarija: Europos lyderė hidroenergetikos srityje

Dėl savo geografinės padėties pačioje Alpių širdyje Šveicarija turi daugiau kaip 600 hidroelektrinių, kurios pagamina 56 proc. šalies elektros energijos - pavydėtiną statistiką, kurią Europoje lenkia tik Norvegija ir Austrija. Tačiau šiam, atrodytų, neišsenkančiam pigios ir švarios energijos šaltiniui gresia pavojus dėl klimato kaitos. Dėl aukštos temperatūros ir sniego trūkumo sumažėjo ledynų tūris, kuris daro tiesioginę įtaką elektros energijos gamybai. „Linthalio“ projekto įgyvendinimas, kuris trūko vos vienerius metus, padėjo užpildyti šį trūkumą ir toliau skatinti švarios energijos gamybą.

Šaltinis:  https://dieci.com/web/en/dieci-centring-handler-the-three-boom-telescopic-handler-beneath-the-swiss-alps/

 

 

 

 

 

 

,,Active Vilnius“ gerina viešąją erdvę tinklinio ir teniso kortus papildydamas natūraliu smėliu

VšĮ ,,Active Vilnius“ ėmėsi iniciatyvos gerinti Lietuvos sostinės viešąsias erdves. Šiais metais organizacija siekė sustiprinti gyventojų ir lankytojų patirtį prie „Baltojo tilto“ sujungdama tinklinio ir teniso aikštynus. Įgyvendinimui į aikštynus atvežama 800 tonų natūralaus, neplaunamo smėlio, iškasto „Pagirių karjere“.

Šiam projektui įgyvendinti VšĮ „Active Vilnius“ pasitelkė transporto įmonės „Grinda“ paslaugas -  smėlio nugabenimą iš karjero ir „Adampolis Rental“ smėlio transportavimo, paskirstymo ir išlyginimo paslaugas. 800 tonų smėlio projektas įgyvendintas per penkias dienas.

„Adampolis Rental“ komandą sudarė septyni operatoriai, kurie naudojo keturis technikos agregatus, tarp jų du „Wacker Neuson“ savivarčius smėliui vežti, vieną frontalinį krautuvą ir vieną ekskavatorių, kuris buvo naudotas smėlio išlyginimui. Komandos tikslas buvo ne tik operatyviai įgyvendinti darbus bet ir užtikrinti, kad smėlis būtų tolygiai paskirstytas aikštelių komplekse, kurį sudaro didelė pagrindinė tinklinio aikštelė ir aštuonios mažesnės tinklinio-teniso aikštelės.

Tinklinio ir teniso kortų smėlio papildymas pagerino žaidimo kokybę bei bendrą estetinį vietovės vaizdą. Prie Neries ties „Baltuoju tiltu“ esantys aikštynai tapo dar patrauklesni tiek miesto gyventojams, tiek miesto svečiams.

Šis projektas yra tik viena iš daugelio iniciatyvų, kurių imasi VšĮ „Active Vilnius“, siekiant gerinti Lietuvos sostinės gyventojų ir svečių gyvenimo kokybę. Investuodamas į viešąsias erdves ir infrastruktūrą, miestas kuria visiems tinkamesnę ir malonesnę aplinką.

 

 

 

 

,,Boschung“ mokymai Šveicarijos ir Vokietijos gamyklose

,,Adampolis Rental“ komanda stiprinti turimas žinias vyko į ,,Boschung“ gamyklas, įsikūrusias Šveicarijoje ir Vokietijoje. Komanda turėjo galimybę susitikti su ,,Boschung“ inžinieriais ir produktų specialistais, kurie pasidalino savo patirtimi ir įžvalgomis apie produktus ir jų specifikacijas.

Šveicarijoje, „Jetbroom“ - oro uostų priežiūros mašinų linija pakeitė valymo pramonę naujoviškais ir efektyviais valymo metodais. Ši technika sukurta siekiant užtikrinti kruopštų ir efektyvų valymo sprendimą didelėms komercinėms patalpoms, įskaitant oro uostus. Atliktas ,,Jetbroom‘‘ technologijos demonstravimas, kuriame buvo rodomos technikos galimybės ir veikimo principai. Technikos operacijų atlikimas buvo stebimas viename iš didžiausių oro uostų – Ženevos, vertinant sprendimus ir darbo efektyvumą pagal realias oro sąlygas.

Pristatyta „Boschung ATLAS“ (automatizuota kilimo ir tūpimo vertinimo sistema) sistema - novatoriškas sprendimas oro uostų kilimo/tūpimo takų paviršiaus būklei stebėti. ,,ATLAS“ sistema stebi ar ant oro uosto tūpimo tako paviršiaus nėra teršalų ir sniego, kurie gali turėti neigiamos įtakos stabdymo ar nukrypimo nuo tūpimo krypties veiksmams. Sistema realiuoju laiku pateikia paviršiaus būklės įvertinimą pagal ICAO (tarptautinė civilinės aviacijos organizacija) reikalavimą. ,,ATLAS“ naudoja pažangius jutiklius ir algoritmus, kad aptiktų kliūtis ant kilimo/tūpimo tako, o tada pateikia šią informaciją valdymo bokštui.

Techninės specifikacijos ir pritaikymo galimybės pristatytos ir mažųjų vikruolių - ,,Urban-Sweepers S2.0“ ir ,,Pony P3.0“. Šie modeliai ne tik draugiški aplinkai, bet dėl savo kompaktiškumo gali puikiai pasitarnauti miestų valyme.

Vokietijos gamykloje ,,Kupper Weisser“ visas dėmesys skiriamas biriems ir skystiems druskos mišiniams. Gerai apmokytas operatorius yra labai svarbu, norint užtikrinti, kad reikiamas druskos mišinio kiekis būtų paskleistas tinkamu būdu. ,,Adampolis Rental“ komanda pasisėmė žinių apie tinkamą barstytuvo sureguliavimą ir įprastinius problemų šalinimo būdus. Mokymų metu taip pat pristatytos visos saugos priemonės, tinkama barstytuvo priežiūra bei aptarti aplinkosaugos klausimai.

 

 

 

Miškininkystės darbus atlikite sklandžiai su O.M.E.F biokuro giljotina

O.M.E.F biokuro giljotina ,,Big Inch“ sujungia paprastumą, efektyvumą ir universalumą. Specializuotas įrankis sukurtas dirbti su bet kokio tipo technika bei mediena - gali sugriebti, nukirpti ir laikyti medį tuo pačiu metu.

Vienas iš pagrindinių O.M.E.F giljotinos naudojimo pranašumų - didelis našumas kerpant apaugusius medynu plotus, taip paverčiant giljotina nepakeičiamu pagalbininku Biokuro ruošime.

O.M.E.F giljotina turi prilaikymo funkciją, kuri leidžia dar labiau padidinti jos našumą - prilaikant jau nukirptą smulkią medieną. Tokiu būdu galima kartoti kirpimą net keletą kartų prieš padedant krovinį į norimą vietą.

Giljotinos puikiai pritaikytos tokiems darbams kaip: Biokuro ruoša, kanalų bei pakelių valymas, elektros linijų priežiūra, biržių ruošimas ir t.t.. Jos atlieka švarų pjūvį prie pat žemės paviršiaus nepalikdama kelmų, todėl yra pranašesnė už pjovimą pjūklais.

Be saugumo privalumų, šios giljotinos yra taip pat neįtikėtinai efektyvios. Gali įveikti net didžiausius medžius - nukirpti iki 450 mm. skersmens kamienus. Didelis kirpimo greitis bei prilaikymo funkcija leidžia greitai išvalyti didelius plotus, todėl biokuro giljotinos yra nepakeičiamas įrankis kraštovaizdžiui tvarkyti.

O.M.E.F giljotina pasižymi patvaria konstrukcija ir yra pilnai pagaminta iš aukštos kokybės Hardox plieno, užtikrinančio darbo sklandumą. Tvirta konstrukcija leidžia įveikti net ir pačius kiečiausius medžius. O.M.E.F giljotinas galite įsigyti arba išsinuomoti susisiekę telefonu: +37066944310. 

BI 100 mažiausioji giljotina „BIG INCH“ šeimoje. Įrengtas 10 t. jėgos cilindras leidžia tvarkingai ir greitai pjauti iki 150 mm. skersmens. Taip mini ekskavatorius nuo 1,5 t. iki 3 t. pavirsta į efektyvią miško mašiną.

Kompaktiškas, universalus ir tvirtas. BI200 tinkamas naudoti technikai nuo 3 t. iki 8 t.. Šis modelis tinka medžių kirtimui iki 200 mm. skersmens.

BI300 tinka vidutinio dydžio eksploatacinei technikai, nuo 7 t. iki 18 t. Įrengtas su 33 t. jėgos cilindru, užtikrina didelį našumą ir pjovimo pajėgumą iki 300 mm. skersmens.

Didelis agregatas - garantuotas našumas: cilindras su 70 t. jėga ir pjovimo galia virš 400 mm. skersmens. BI400 tinka mašinoms, kurių darbinis svoris yra nuo 14 t. iki 24 t.

Giljotinos lengvai montuojasi ant vikšrinių ekskavatorių. ,,Adampolis Rental" siūlo ekskavatorių nuomą, įskaitant vikšrinius ekskavatorius su galimybe montuoti giljotiną.

Rotacinis krautuvas ROMASTOR

Pasiekti puikių rezultatų statybvietėje ar pramonėje, padės rotaciniai krautuvai. Pagrindinis šių krautuvų privalumas – galimybė apsisukti aplink savo ašį 360°. Tai padidina ne tik manevravimo galimybes siauroje darbo vietoje, bet ir ženkliai sumažina išlaidas skirtas darbui. 

ROMASTOR yra pirmasis, besisukantis teleskopinis krautuvas, kuris aplink savo ašį gali apsisukti iki 360° ir taip užtikrinti manevringumą ir tikslumą objekte. Naudodami ROMASTOR galite be jokio vargo perkelti objektus per tvoras, įkelti į pastatus ar manevruoti siaurose erdvėse. 

ROMASTOR privalumai: 

 • Krautuvas pritaikytas dirbti ribotose erdvėse; 
 • Mažesnės krautuvo kuro sąnaudos - ~20%; 
 • 30% trumpesnis darbo laikas. 

ROMASTOR siūlo ir 360° besisukančias šakes, kurios gali būti pritaikomos visų gamintojų teleskopiniams krautuvams.  

Priedai yra įvairių modifikacijų: 

- ROMASTOR 2.5T BASIC®/ ROMASTOR 4.0T XXL®/ ROMASTOR 5.0T XXL®– šakės sukasi 360°. 

- ROMASTOR-TILT® 2.5T & 4.0T / ROMASTOR-TILT® 5.0T– šakės sukasi 360° ir pasiverčia. Tai ypač patogi funkcija kraunant plačius krovinius per siauras angas. 

- ROMASTOR-3D® - šakės apsisuka 360° horizontaliai ir vertikaliai. 

Partnerystė tvariai ateičiai: tarp „Adampolis Rental“ atstovaujamų prekės ženklų – šveicarų „Boschung“

„Adampolis“ įmonių grupei priklausančios specialiosios technikos nuomos bendrovės „Adampolis Rental“ atstovaujamų prekės ženklų krepšelį šią vasarą papildė šveicarų „Boschung“ – vienas stipriausių pasaulyje kelių, miestų gatvių valymo ir oro uostų dangos priežiūros sistemų ir mašinų gamintojų. Nauja partnerystė padės išpildyti tiek esamų, tiek potencialių klientų poreikius. Pradedant naujausiais elektriniais gatvių šlavimo sprendimais, kuriuos jau išbandė ir Lietuvos miestų savivaldybės.

„Labai džiaugiamės, kad mūsų partneriu ir atstovu Lietuvoje šiemet tapo „Adampolis Rental“. Jų požiūris ir fantastiškas serviso paslaugų tinklas tikrai gali išpildyti klientų lūkesčius. Mūsų strategijoje labai svarbus ir įrangos nulinės taršos faktorius. Pastarąjį dešimtmetį kuriame ir tobuliname visiškai elektra varomas šlavimo mašinas ir kitus sprendimus, užtikrinančius tvarią gatvių, kelių, miestų ir oro uostų priežiūrą tiek vasarą, tiek ir žiemą. Todėl svarbu, kad ir partneriai galėtų integruoti naujas technologijas ir atliepti ateities klientų lūkesčius“, – apie partnerystę su „Adampolis“ įmonių grupės viena iš įmonių, sako Gabriel Boschung, jau beveik 75 m. rinkoje veikiančios ir iki šiol šeimos valdomos „Boschung Group“ generalinis direktorius.

Jis pažymi, kad platinimo partnerių pasirinkimas grupėje visada vykdomas tik atidžiai išanalizavus rinką.  Tarp svarbių kriterijų renkantis – ir greita komunikacija bei gebėjimas priimti greitus sprendimus. Taip pat aiškus rinkos ir klientų poreikių matymas ir supratimas.

„Vyksta didelė transformacija. Komunalinės paslaugos, miestų savivaldybės, oro uostai – į visas šias sritis ateina naujosios technologijos, jas būtina integruoti. Renkamės partnerius, kurie gali tai daryti, yra atviri pokyčiams, naujoms technologijoms ir naujoms idėjoms bei gali padėti atvesti jas į rinką“, – sako G. Boschung.

Ateities klientų lūkesčiams

Šveicarijoje pagrindinę gamybą sutelkę „Boschung Group“ turi biurus 11 valstybių, juose dirba per 700 darbuotojų. Kitose šalyse bendrovę atstovauja pasirinkti partneriai. „Admapolis Rental“ jau Lietuvoje atstovauja du stiprius Europos prekių ženklus – italų „Dieci“, vokiečių „Wacker Neuson“. „Boschung“ įranga ir sprendimai atveria naujas technikos nuomos veiklos sritis ir daug potencialo ateičiai.

Mantas Sakalauskas, „Admapolis Rental“ pardavimų vadovas, pažymi, kad partnerystė su „Boschung Group“ bendrovę kilsteli į naują lygį.

„Labai vertiname ir džiaugiamės, kad galime atstovauti tokį stiprų prekės ženklą. Mus sužavėjo „Boschung“ atidumas detalėms, dėmesys kokybei ir elektrifikacijos, tvarumo progresas. Patys užsitarnavome vietą rinkoje būtent todėl, kad stengiamės suprasti klientų poreikius, pasiūlyti patikimą ir greitą servisą, įrangą ir sprendimus, kurie leidžia efektyviau dirbti. Dabar turime stiprų partnerį, kurio sprendimai labai padės pildant tiek esamų, tiek potencialių klientų lūkesčius“, – sako M. Sakalauskas.

Pirmas žingsnis – miestų švarai

„Adampolis Rental“ šią vasarą Lietuvoje jau pristatė ,,Boschung“ sukurtą pirmąją visiškai elektrinę gatvių šlavimo mašiną Urban-Sweeper S2.0. Išmaniojoje šlavimo mašinoje yra galiniai, šoniniai ir į priekį nukreipti jutikliai, užtikrinantys 360° vaizdą, tad mašina nesusidurs su žmogumi, gyvūnu ar bet kokiu judančiu ir nejudančiu objektu. Tai puikus sprendimas valyti miestų centrus, pėsčiųjų zonas, dviračių takus ir kitas miestų erdves. Šiai dienai miestams galime pasiūlyti šią, pilnai elektrinę šlavimo mašina įsigyti ar išsinuomoti ir valyti viešąsias erdves pagal realų poreikį.

Dar šį rudenį Lietuvą pasieks ir trys naujos bendrovės sukurtos mašinos „Pony P3.0, taip pat skirtos miestų gatvių priežiūrai. Prieš kone 50 metų sukurta ir nuolat atnaujinama mašina yra universalus ir maksimaliai efektyvus sprendimas tiek vasaros, tiek žiemos valymo poreikiams. Keičiami papildomi priedai vasarą naudojami gatvėms šluoti ar švarinti nuo piktžolių, o žiemą – sniegui valyti ar barstyti slidžią gatvių dangą.

„Lietuva daug investavusi į infrastruktūrą, tačiau ją reikia ir eksploatuoti, tinkamai prižiūrėti. Todėl ir pradedame nuo miestų gatvių valymo technikos. Savo srityje „Boschung“ sprendimai neturi lygių. Jei kitose transporto srityse elektros baterijų tobulinimas dar procese, šiose valymo mašinose naudojamos baterijos gali dirbti iki 10 val., o pats valymas vyksta ne tik be triukšmo ar taršos, bet jau greitai ir autonomiškai“, – sako M. Sakalauskas.

Keliams ir oro uostams

Ateityje „Adampolis Rental“ tikisi Lietuvoje įvesti ir kitų sričių gamintojo sprendimus. Jau kalbamasi ir su oro uostais, kurių takų priežiūrai reikalingos mašinos turi dirbti preciziškai tiksliai, o aptarnavimas negali vėluoti. „Boschung“ multifunkcines kelių ir oro uostų takų valymo sistemas „Jetbroom“, kurios pagal atliekamas funkcijas atstoja bent tris standartines kitų gamintojų mašinas, jau naudoja tiek artimiausi –  Rygos, Varšuvos – oro uostai, tiek ir didieji tarptautiniai HUB. Pavydžiui, Čikagos O’Haro tarptautinis oro uostas jų yra įsigijęs jau daugiau 80 vnt.

M. Sakalauskas pažymi, kad  lietuviams „Boschung“ nėra visai naujas prekės ženklas – rinkoje rastume ne vieną verslą, įsigijusį naudotą „Boschung“ techniką, kuri, net sukurta seniau, vis dar puikiai tarnauja.

„Mūsų siekis – rinkai pristatyti inovatyviausius ir efektyviausius sprendimus, kurių poreikį klientai jau jaučia šiandien ir dar pajus ateityje“, – sako „Adampolis Rental“ pardavimų vadovas.

Šaltinis: https://www.vz.lt/adampolis/2022/10/11/partneryste-tvariai-ateiciai-tarp-adampolis-rental-atstovaujamu-prekes-zenklu–sveicaru-boschung#ixzz7hO9yRfj9

Klientų diena Wacker Neuson akademijoje, Reichertshofen’e


Plėsti žinias, į Wacker Neuson akademiją, keliavo specialistai iš 12-os pasaulio šalių, tarp jų ir Adampolis Rental vadybininkai bei klientai.

Wacker Neuson akademijoje galima gauti idealias tobulėjimo sąlygas. Sertifikuotos techninės priežiūros mokymo programos suteikia išsamias techninės priežiūros ir remonto žinias visai gaminių linijai.

Mokymų metu komanda turėjo galimybę apsilankyti vidiniame pilone, susipažinti su smulkia technika ir gauti išsamius funkcijų bei konstrukcijų paaiškinimus. Komanda taip pat susipažino su įvairiais techniniais patobulinimais ir novatoriškomis technologijomis, kurias pristatė Wacker Neuson technikas. Mokymo centras suteikia ne tik teorinių žinių, bet ir galimybę gauti praktinių žinių iš ilgametę patirtį turinčių kompetentingų instruktorių komandos. Šalia akademijos esanti išorinė demonstracinė zona užtikrina unikalią galimybę išbandyti stambią techniką -  ekskavatorių, ratinį krautuvą ir savivartį. 

Akademijoje taip pat įsikūręs Wacker Neuson muziejus, kuriame puikavosi pirmasis vibroplūktuvas su vidaus degimo varikliu - 1926 m., pirmoji vibroplokštė 1945 m. ir daug kitų akį traukiančių eksponatų.

„Adampolis Rental“: vis daugiau verslų supranta, kad technikos nuoma verta didelio dėmesio

Nuo mažiausio, į vonios kambarį įvažiuoti galinčio ekskavatoriaus, iki teleskopinių rotacinių krautuvų ir 3D įrangos planiravimo darbams. Specialiosios technikos nuomos bendrovės „Adampolis Rental“ parką sudaro apie 200 transporto priemonių. Vis tik, didžiausią naudą klientams šiandien neša ne tik plati technikos pasiūla, bet ir papildomos paslaugos: technikos nuoma su patyrusiais operatoriais ir servisas be rūpesčių.

„Esame vieninteliai tokie, kurie siūlo technikos nuomą su operatoriais. Kuo toliau, tuo labiau tai pasiteisina. Šiandien mūsų operatoriai dirba su daugiau nei 30 proc. visos išnuomojamos technikos. Jei galėsime, pasiūlysime ir daugiau, nes poreikis iš klientų dabar dar didesnis“, – sako Laimis Krevnevičius, „Adampolis Rental“ (UAB „VL Rental”) vadovas.

Operatoriaus paslaugos ypač aktualios dėl bendro specialistų trūkumo, kuris kelia nemažai galvos skausmo visų sektorių verslui.  Be to, net jei darbuotojų yra, ne visų jų kvalifikacijos užtenka darbui su naujausia technika. „Admapolis Group“ priklausanti nuomos bendrovė nuolat investuoja į darbuotojų žinias ir kompetenciją, tad nuomojantis net pažangiausią techniką su operatoriumi, papildomų klausimų dėl jos valdymo klientams nebekyla.

„Jei mūsų transportas kartais sugestų, jį operatyviai keičiame. Turime ir pakaitinių operatorių, kurie užtikrina, kad mūsų klientų verslas tikrai nestos. Dirbant biokuro katilinėse, atliekų  rūšiavimo gamyklose ar panašiose vietose, kur darbas vyksta visą parą, įskaitant savaitgalius ir šventes, – užtikrinti nenutrūkstamą darbą kritiškai svarbu“, – pažymi L. Krevnevičius.

Naujausi sprendimai

Prieš dešimtmetį veiklą pradėjusi „Adampolis Rental“ oficialiai atstovauja trims stipriems Europos prekių ženklams – italų „Dieci“, vokiečių „Wacker Neuson“ ir šveicarų „Boschung“. Tarp bendrovės klientų – kelių tiesimo, atliekų tvarkymo, biokuro, statybų įmonės. Daugeliui jų reikia labai specifinės technikos ir sprendimų, tad bendrovės transporto parkas labai įvairus ir nuolat atnaujinamas.

„Mūsų autoparkas kasmet auga po 20 proc., jį atnaujiname kas 2-3 metus. Nuomai tai labai svarbu, nes ir klientai, ir patys operatoriai jau renkasi su kokia technika nori dirbti. Visiems aktualu turėti naujausius sprendimus. Šiemet įvedėme naujovę – ekskavatorius su giljotinomis, skirtomis miškams karpyti, valyti. Biokuro paklausa labai išaugusi, ūkininkai vis aktyviau prižiūri savo laukus, tvarko melioracijos griovius, pamiškes ir taip prisideda prie biokuro pasiūlos“, – pasakoja L. Krevnevičius.

Jokių darbų „iš akies“

Stambi technika  – buldozeriai, didieji ekskavatoriai – jau kurį laiką nuomojami su „Leica“ 3D autonominio valdymo sistema. Jos pagalba operatoriams reikia tik prižiūrėti techniką, o visus nustatymus, kiek, kur ir kaip kasti, pagal projektą sustyguoja sistema. Pasak L. Krenevičiaus, bendrovė klientams išnuomoja ir pačią sistemą atskirai, jei toks poreikis yra. Be jos rimtesni darbai esą jau sunkiai įsivaizduojami, nes matuoti kasimo darbus „iš akies“ ar senais metodais reiškia ir didesnę darbų broko riziką.

„Jei statybų projekte numatyta, kad reikia nuskusti 80 cm. žemės, o projektas sukeltas į sistemą, buldozeris pats reguliuoja, kiek skusti. Tai labai reikšmingas palengvinimas, kuris padeda užtikrinti atlikto darbo kokybę. Projektuotojai jau visi žino ir naudojasi, bet dar yra rangovų, kuriuos supažindiname su šia sistema, nes jiems tai naujovė”, – sako bendrovės vadovas.

Nuoma su aptarnavimu

Nemaža dalis „Adampolis Rental“ klientų – atliekų tvarkymo verslas. Pradėję nuo atliekų rūšiavimo įmonių, šiandien nuomos klientų rate bendrovė jau turi visą grandinę – nuo atliekų surinkimo iki deginimo įmonių. Šiam verslui taip pat reikalinga speciali technika, su pilnaviduriais ratais, įvairiais priedais. O ypač svarbu – technikos priežiūra ir aptarnavimas.

„Kartą per savaitę nuomojamą techniką patys plauname, valome, sutvarkome ir sutepame. Kitaip atliekų rūšiavimo gamyklose esanti technika per daug užsiterštų ir gestų. Turbūt todėl klientai vis labiau vertina nuomos paslaugą. Kai pamatai, kiek reikia priežiūros ir aptarnavimo, supranti, kad pirkti ir pačiam visa tai daryti versle tiesiog neapsimoka. Mūsų aptarnavimo paslaugos tampa dar vienu privalumu ir nuima daug rūpesčių nuo įmonių pečių“, – sako L. Krevnevičius.

„Adampolis Rental“ klientų rate ir nemaža dalis lietuvių įmonių, dirbančių Vokietijos, Olandijos rinkose. Tam bendrovė turi ir visą darbui užsienyje skirtą paketą – nuomoja techniką ir per atstovaujamus partnerius pasirūpina jos aptarnavimu už Lietuvos ribų.

„Tai svarbi šiandienos mūsų veiklos kryptis, bet svarbiausia – geras santykis ir susikalbėjimas su visais klientais. Per tuos dešimt metų užsitarnavome pasitikėjimą, užsiauginome nuolatinių klientų ratą ir galime sau leisti dirbti su tais verslais, su kuriais mūsų požiūris į techniką sutampa“, – sako L. Krevnevičius.

Šaltinis: https://www.vz.lt/adampolis/2022/09/28/adampolis-rental-vis-daugiau-verslu-supranta-kad-technikos-nuoma-verta-didelio-demesio#ixzz7gAQWZgoQ

Nulinės emisijos giluminis vibratorius su kuprine

Wacker Neuson pristato naujoves nulinės emisijos statybinės įrangos srityje – giluminis vibratorius su kuprine. Sukurta kasdieniam naudojimui statybvietėse. Belaidis akumuliatorius garantuoja vartotojui maksimalų lankstumą statybvietėje tankinant betoną, dirbant ant klojinių ir pastolių. Operatorius turi didelę judėjimo laisvę ir neribotą darbo spindulį. Galinga, ličio jonų baterija suteikia energijos visai darbo dienai, o elektrinis variklis nereikalauja priežiūros.

Aukšta ergonomika: kuprinių sistemą sukūręs Vokietijos gamintojas kuprinėms siūlo labai gerą svorio paskirstymą bei didelį nešiojimo komfortą.

Saugumas: apsauginė žarna ir laidai yra tiesiogiai prijungti prie kuprinės, ant žemės nėra kabelių/žarnų, todėl nėra pavojaus užkliūti statybvietėje.

Laiko ir pastangų taupymas: apdorodamas didelius plotus, operatorius sutaupo laiko ir pastangų, nes nereikia iš naujo prijungti giluminio vibratoriaus jungties ar perkelti keitiklio.

Visada lankstus: skirtingo ilgio žarnos ir įvairaus diametro dalys gali būti prijungtos prie keitiklio kuprinės, atsižvelgiant į darbo vietą.

Kiti giluminio vibratorio su kuprine privalumai:

 • Kuprinės svoris – 10 kg.;
 • BP500 baterijos modelis, kurio energija siekia 500 Wh.;
 • Baterija gali būti įkrauta per 90 min.;
 • Galima naudoti nuo -10°C iki +50 °C darbinėje temperatūroje
 • Itin tvirtas korpusas atlaikantis visus įtempimus;
 • Visiškas našumas nuo pirmos iki paskutinės darbo minutės, dėl pastovios galios per visą iškrovimo etapą;
 • Vieno akumuliatoriaus įkrovimo pakanka visiems vidutinės darbo dienos darbams;
 • Perjungus benzino naudojimą į elektros - energijos sąnaudos sumažėja iki 70%.
Pirmoji visiškai elektrinė gatvių šlavimo mašina Urban-Sweeper S2.0 jau Lietuvoje!

Atėjus elektros erai, šių metų gegužės 24d. UAB ,,Adampolis Rental“ sekdamas naujausias tendencijas potencialiems klientams pristatė Urban-Sweeper S2.0. Tai pirmoji ir visiškai elektrinė gatvių šlavimo mašina, sukurta Šveicarų kompanijos ,,Boschung“. Urban-Sweeper S2.0 buvo sukurta atsižvelgiant į efektyvumą. Išskirtinai lengvas svoris ir siauras plotis, užtikrinama maksimalų pasiekiamumą ir siurbimo efektyvumą. Išmaniojoje šlavimo mašinoje yra galiniai, šoniniai ir į priekį nukreipti keli jutikliai, užtikrinantys 360° vaizdą. Nesvarbu, ar šlavimo mašina susiduria su žmogumi, gyvūnu ar bet kokiu judančiu ir nejudančiu objektu. Tai puikus sprendimas valyti miestų centrus, pėsčiųjų zonas, dviračių takus ir apskritai bet kokias mažas ar vidutinio dydžio vietas.

Urban-Sweeper S2.0 savybės:

 • 2m3 bunkerio talpa;
 • Mašina išskirianti 0 (nuline) emisija;
 • Pakrovimo laikas tik 100 minučių;
 • Darbo laikas iki 10 valandų, priklausomai nuo operatoriaus ir darbo sąlygų;
 • Šlavimo mašina yra šarnyrinio tipo, tai užtikrina ypač gerą manevringumą;
 • Kompaktiškos mašinos lengvas valdymas ir geros šlavimo charakteristikos;
 • Gali išlaikyti 3500 kg arba 4000 kg bendrą bruto svorį.
,,VL Rental“ atitinka ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 reikalavimus

Džiaugiamės, jog ,,VL Rental“ atitinka kokybės vadybos sistemos ir aplinkos saugos vadybos sistemos reikalavimus, taip užtikrinant geresnį klientų aptarnavimą, didesnį dėmesį gamtos poveikiui ir aukštą prekių bei paslaugų kokybę.

Kokybės vadybos sistema.

ISO 9001:2015 yra tarptautiniu mastu pripažintas standartas kokybės vadybos sistemos (kartais naudojamas trumpinys tiesiog KVS) įgyvendinimui. ISO 9001:2015 ypatinga dėmesį skiria klientui, tai sudaro prielaidas pasiekti jo maksimalaus pasitenkinimo. Akcentuojantis kliento pasitenkinimą, procesų valdymą, matavimą, nuolatinį tobulinimą ir didesnį aukščiausių vadovų dalyvavimą, ISO 9001:2015 standartas gali būti taikomas ir paslaugų sferoje, ir pramonėje.

,,VL Rental“ įgyvendina kokybės vadybos sistemą pagal tarptautinio standarto reikalavimus:

 • Geriau suprantami ir atliepiami kliento poreikiai: auga klientų pasitenkinimo lygis;
 • Vyksta sisteminis organizacijos veiklos procesų planavimas, vykdymas, kontrolė, gerinimas;
 • Valdoma gaminių, procesų ir paslaugų kokybė;
 • Resursai naudojami efektyviau;
 • Aiškiai apibrėžtos pareigos ir įgaliojimai;
 • Atliekamas nuolatinis rizikų vertinimas ir jų valdymas;
 • Užtikrinama efektyvi komunikacija tarp dirbančiųjų.

Aplinkos apsaugos vadybos sistema.

ISO 14001:2015 yra tarptautiniu mastu pripažintas standartas aplinkos vadybos sistemos (dar žinomas kaip AVS) įgyvendinimui. ISO 14001:2015 iš esmės yra sukurtas ISO 9001:2015 standarto pagrindu, tačiau jis skiria dėmesį ir poveikiams aplinkai.

Integruodama standarto ISO 14001:2015 reikalavimus, organizacija prisideda prie darnaus vystymosi:

 • Apsaugo aplinką, užkirsdama kelią (arba ženkliai sumažindama riziką) neigiamiems poveikiams aplinkai;
 • Mažina potencialių neigiamą aplinkos poveikį;
 • Didina aplinkos apsaugos veiksmingumą valdant savo veiklos procesus;
 • Perduoda aplinkosauginį sąmoningumą suinteresuotoms šalims;
 • Efektyviau naudoja gamtinius resursus.

ISO 14001:2015 yra skirtas naudoti organizacijoms, siekiančioms sistemingai valdyti savo įsipareigojimus aplinkosaugos srityje ir taip prisidėti prie tvarumo. ISO 14001:2015 taikomas bet kuriai organizacijai, neatsižvelgiant į jos dydį, tipą ir pobūdį, ir taikomas aplinkosaugos aspektams, susijusiems su jos veikla, produktais ir paslaugomis, kuriuos, organizacijos nuomone, gali kontroliuoti arba paveikti, atsižvelgdama į gyvavimo ciklo perspektyvą. ISO 14001:2015 gali būti visiškai arba iš dalies naudojamas siekiant sistemingai tobulinti aplinkos valdymą.

Nauji DIECI teleskopiniai krautuvai AGRI STAR 35.6 EVO2 GD ir AGRI STAR 40.7 EVO2 GD jau pas mus!

Praėjusią savaitę iš Italijos sulaukėme dviejų naujausio modelio DIECI krautuvų AGRI STAR 35.6 EVO2 GD ir AGRI STAR 40.7 EVO2 GD. Populiariausi pagalbininkai ūkyje su ypač gausia komplektacija: galingu FPT varikliu net 107 kW, naujos kartos Giugiaro Design (GD) kabina, EVO2 transmisija, pilnu LED apšvietimu ne tik priekyje ir gale, bet ir perimetre. Integruota pneumatinė „Grammer“ sėdynė, kondicionierius, 2 vaizdo kameros saugiam darbui. Apgalvotai sumontuotas technikos valdymas vairalazde ir svirtimis. Sumontuotos Michelin Bibload ilgaamžės padangos ir dar daug kitų priedų, palengvinančių darbą.


Susidomėjojote? Kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininkus ir suteiksime galimybe ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti!

ELEKTRINĖ STATYBINĖ TECHNIKA BE JOKIŲ KOMPROMISŲ – TAI NULINĖ EMISIJA

Kol visi kalba apie gamtos išsaugojimą, statybinės technikos gamintojas „Wacker Neuson“ jau žengė vieną svarbų žingsnį į priekį – nulinės taršos žalias „e“ ženklas parodo, kad technika veikia naudojant tik elektrą ir išmeta 0% kenksmingų teršalų į aplinką.

Nulinės emisijos serijos statybinės technika pasireiškia šiomis savybėmis, kas šiandien rinkoje ypatingai aktualu:

 • Šios serijos technika savo charakteristikos yra lygiavertė įprastoms degalais varomoms priemonėms.
 • Idealiai tinka jautriose vietose tokiose kaip pastatų vidinės erdvės ar miesto statybų aikštelės, kur yra ribojamas išmetamųjų teršalų lygis.
 • Visapusiška vartotojų ir aplinkos apsauga neteršiant oro bei nekeliant triukšmo.

VERTIKALIOJI KASIMO SISTEMA (VDS) – IŠRADINGAI PAPRASTA, PAPRASTAI IŠRADINGA!

1988 metais „Wacker Neuson“ pirmasis ir iki šiol vienintelis suprojektavo ir sukūrė inovatyvų sprendimą efektyviam kasinėjimui nelygiomis žemės sąlygomis – vertikalią kasimo sistemą (VDS) (ang. Vertical digging system).

Ši vertikalaus kasimo sistema (VDS) naudojama visur ir visada, kai norima sumažinti skirtingus aukščius tarp vikšrų dirbant ypatingai sudėtingomis sąlygomis – šlaituose ar ant šaligatvio kraštų.  Tvirtai pakreipiama konsolė leidžia besisukančią viršutinę konstrukciją ant kurios laikosi kabina pakreipti 15 laipsnių kampu, todėl operatorius kompensuoja net iki 27 procentų nuolydžio.

Ekskavatorius tampa ypatingai ekonomiškas dėka vertikalaus kasimo sistemos:

 • Didesnis našumas reiškia didesnį darbų efektyvumą, nes dėl tikslaus vertikalaus kasimo sutrumpėja kasimo laikas ;
 • Sutaupoma iki 25 procentų medžiagų ir laiko kasant ir išpilant statybines medžiagas i kitas priemones ;
 • Iki 20% didesnis stabilumas (prieš griuvimą, pasvirimą ar slydimą) pakreipus ekskavatoriaus viršutinę konstrukciją 15 esant pilnai apkrovai;
 • Ekskavatorius gali apsisukti aplink savo ašį 360gaunant maksimalų matomumą bei našumą.

VIENINTELIS OFICIALUS DIECI ATSTOVAS LIETUVOJE

„Adampolis Rental“ iki šiol buvo teleskopinių krautuvų lyderis statybos ir pramonės srityse, tačiau ilgametė patirtis ir išaugęs vartotojų pasitikėjimas paskatino siekti dar didesnių užsibrėžtų tikslų, plečiant technikos pasiūlą ir kituose sektoriuose. Italijos teleskopinių krautuvų gamintojas „Dieci“ įvertino pastangas ir pripažino „Adampolis Rental“ vieninteliu atstovu Lietuvoje ne tik statybos ir pramonės, tačiau ir žemės ūkio sektoriuje.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

 

Sutinku